Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

Приват 24 вход в систему (Забыл пароль)

Іноді на сайті приват 24 вхід в систему стає неможливий, якщо користувач, покладаючись на власну пам'ять, ніде не зафіксував свої дані для авторизації і згодом забув їх. Якщо з Вами трапилася подібна історія, то не варто впадати у відчай. Отримати новий пароль зовсім не складно. Далі ми докладно в деталях розглянемо процедуру його відновлення через інтернет.

Для початку Вам необхідно увійти на офіційний сайт Приватбанку (www privat24 ua) і натиснути кнопку «Забули пароль?». Процес відновлення складається з трьох простих кроків і не займе багато часу.

Приват24 вхід

Після цього Ви автоматично потрапляєте на сторінку відновлення пароля, де Вам необхідно ввести дані, які Ви вже вказували при первинній реєстрації в Приват24 (ІПН та номер мобільного телефону). Новий пароль Ви повинні придумати самі. Після того як всі поля заповнені потрібно натиснути кнопку «Підтвердити».

Приват 24 вхід

На протязі декількох хвилин на номер телефону, вказаний раніше, прийде SMS-повідомлення з одноразовим кодом підтвердження. Він служить для підтвердження авторизації користувача і захисту облікового запису від стороннього втручання. Введіть отриманий код у вікно для динамічного пароля і натисніть «Підтвердити».

Приват24 вхід в систему

На завершальному етапі необхідно авторизувати Вашу карту Приватбанку. Для це введіть у відповідні поля її номер і термін дії, натиснувши в кінці «Підтвердити».

Тепер Вам стають доступні всі сервіси Приват 24. Вхід у систему здійснюється за допомогою нового пароля, який Ви вказали при повторній реєстрації.

Приват 24 вхід в систему

При авторизації в системі Приват 24 не забувайте стежити за тим, яка мова клавіатури активний в момент введення логіна і пароля і чи включений Caps Losk.

Консультанти відповіли на такі запитання користувачів:

Андрій Михайлович

Знайти кнопку зміни пароля неможливо.

Співробітник Приватбанку

Що б змінити пароль скористайтеся кнопкою "Забули пароль?" На сторінці входу в Приват24.

Роман Михайлович

Вірiшів сьогоднi пароль i Логiн на приват24 помiняті, так вiн їх з'їв. Довелось бiгті в банкомат за новімі (паролем та Логiн). Колі в нас шось буде нормально працювати? Грошi за що дерете? Роблять все через Одне мiсце, Якщо не можете то навiщо народ розвод? Цi слова НЕ позбав заради втрачених двох гривень, через Ваше обслугування, Ваш Наглій персонал. Ві користуєтесь что є найбiльш банком, альо Це не надовго.

Privat24 Help

Приват24 НЕ может «з Їсти» нi Логiн, а нi паролi. Доступ в систему блокується позбав ЯКЩО Ві трічi невiрно вводіті пароль входу. Проходьте уважности змiну, щоб новi паролi вiдповiдалі Вимогами Приват24 (смороду наведенi при змiнi). Такоже Ви завжди можете звернута до чату i нашi оператору допоможуть - пройдуть змiну разом з Вами.

Євген Олексійович

Питання Роману Михайловичу: В якому сенсі «так вiн їх з'їв»? Голодний був? Уточніть обставини, дуже цікаво дізнатися такі незвичайні нюанси про Приват 24, вхід в систему стає небезпечний?

Ярослав Степанович

Я початківець користувач Пріват24.Вначале дуже важко розібратися, що до чого. Спочатку зареєструвався через інет, потім, щоб стати користувачем першої групи купив пароль доступу до системи через банкомат. В результаті у мене утворилися дві незалежні групи рахунків, які не бачать один одного, за винятком інформації про карту Маестро. Численні спроби поміняти динамічний пароль на статичний для групи рахунків, зареєстрованих через інет ні до чого не приводять. У чат чому - то не пускає, стоїть замок. При спробі внести гроші на рахунок, зареєстрований через інет через касу Приват, касир каже, що рахунок видно, але на кого незрозуміло. Доводиться вносити ці гроші через вимогу, що оформляється начальником відділення. Ось такі справи. Правда зробив кілька комунальних платежів, хоч це пройшло відносно нормально. Відчуваю, це ще не кінець.

Артем Андрійович

Намагаюся змінити пароль!? Переходить відразу на домашню сторінку. Що я не так роблю?

Радник банку

Артем Андрійович, зміна логіна і пароля буде доступно найближчим часом. Змінити пароль на головній сторінці входу в Приват24 - «Забули пароль».

Василь Ярославович

Чи не можу змiніті пароль?! Чому?

Операціоніст

Змiна паролю буде доступна найближче годиною. Змiніті пароль на головнiй сторiнцi входу в Приват24 - «Забуль пароль».

Олександр Данилович

Добрий день. Допоможіть будь ласка. При спробі змінити пароль входу: вибираю, налаштування, безпека, зміна пароля і з'являється сторінка на якій немає ніякої пропозиції про зміну ні пароля ні логіна.

Радник Приват 24

Для зміни пароля перейдіть за посиланням "Забули пароль" на головній сторінці входу в систему Приват24.

Ольга Володимирівна

Не можу змінити пароль Приват 24 входу в систему, встановлений співробітниками банку, на свій. Сторінка безпека, зміна пароля входу не відкривається, а просто оновлюється час сесії. Чоловікові теж при зміні пароля довелося зв'язуватися з співробітниками банку (хоча ми заходили в приват - 24 з різних комп'ютерів).

Іван Ігорович

Я теж кілька разів намагався змінити і логін і пароль але безрезультатно. Навіть не з'являється меню змін.

Операціоніст

Для зміни пароля зверніться будь ласка в чат - онлайн (у правому верхньому куті кнопка «допомогу онлайн»).