Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

22:18
Агент приватбанка отзывы работа !
Правове регулювання окремих операцій .

2.9.2.4.1 . Угода про надання послуг з оплати послуг зв'язку.

При згоді з нижченаведеними умовами даної Угоди , Платник подає дистанційне розпорядження на оплату послуг зв'язку , в якій вказує необхідні дані .

2.9.2.4.1.1 . Банк надає Платнику можливість оплачувати послуги зв'язку , що надаються операторами :

    Білайн
    Мегафон
    МТС

2.9.2.4.1.2 . Платник підтверджує , що він ознайомлений з тарифами Банку і зобов'язується оплачувати послуги Банку в сумах і терміни , передбачені тарифами .

2.9.2.4.1.3 . Банк зобов'язаний у термін , що не перевищує 2 банківських днів забезпечити надходження коштів на мобільний рахунок Платника .

2.9.2.4.1.4 . У разі настання обставин форс -мажору (пожежа , повінь , землетрус , військові дії тощо ) , не залежних від волі сторін і перешкоджають виконанню зобов'язань за цим договором, терміни виконання таких зобов'язань відповідно відсуваються на час дії обставин форс -мажору. Ці зобов'язання підлягають негайному виконанню після припинення дії форс -мажору.

2.9.2.4.1.5 . Всі розбіжності, що виникають між Сторонами в рамках цього договору , врегульовуються шляхом переговорів. У разі , якщо сторони в результаті переговорів не досягнуть угоди по яке з'явилося спору , спір розглядається за місцем виконання цього договору .

Місцем виконання цього договору є місце знаходження Банку ( місце постійного знаходження органів управління Банку) , філії , операційного офісу або додаткового офісу Банку , в якому між Клієнтом та Банком укладений цей договір , за винятком випадків , зазначених в абзацах 3-5 цього пункту.

За договорами, укладеними Клієнтами в Банку , операційних і додаткових офісах Банку , розташованих на території м. Москви і Московської області , місцем виконання договору є місце знаходження Банку.

У разі , якщо на момент виникнення спору філія , в якому між Клієнтом та Банком укладено договір , закрито , місцем виконання цього договору є місце знаходження операційного / додаткового офісу , відкритого за місцем знаходження закритого філії Банку.

У разі , якщо на момент виникнення спору операційний / додатковий офіс , в якому між Клієнтом та Банком укладений цей договір або в якому підлягає розгляду спір відповідно абзацу 4 цього пункту , закрито , місцем виконання цього договору є місце знаходження Банку або місце знаходження філії , на балансі якого перебував закритий операційний / додатковий офіс ".

При ініціюванні Клієнтом - фізичною особою позову до Банку , Клієнт за своїм вибором має право звернутися до суду за місцем : знаходження Банку , місцем свого проживання чи перебування ; ув'язнення або виконання договору , а також за місцем знаходження філії або представництва Банку , якщо спір випливає з діяльності філії або представництва .
Просмотров: 861 | Добавил: blouse | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar