Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:59
Авто в кредит от Идея Банка
Авто в кредит від Ідея Банку

Купити авто в кредит від Ідея Банку можна за двома основними кредитними напрямками , що дозволяє придбати як нове, так і підтримане авто . Кредити надаються на термін до 8 років , мінімальна ставка може становити всього 0,001 % , а розмір початкового внеску - 5 %. Є також можливість придбання автомобіля в кредит за спільними з партнерами Банку програмам ( УкрАвто , НІКО , Богдан , АІС) .

Придбати авто під мінімальну ставку 0,001 % можна за кредитною програмою «Економний ». Цей кредит надається на купівлю автомобіля будь-якої марки і країни-виробника , в тому числі і на вантажні авто до 1 тонни. Мінімальний початковий внесок повинен становити не менше 10 % від вартості авто. Максимальний термін кредиту може досягати 7 років , однак з 13-го місяця кредитування буде нараховуватися щомісячна комісія в розмірі 1,39 %. Таким чином , максимально вигідним цей кредит буде при терміні кредитування - до 13 місяців.

Не менш цікавим є новий автокредит від Ідея Банку «Доступний ». Початковий внесок в даному випадку може дорівнювати всього 5 % , термін кредитування досягати 8 років , а процентна ставка складатиме 6,99 % і вище. Щомісячні комісії , комісії за видачу кредиту або переказ коштів , а також штрафні санкції за дострокове погашення - відсутні. Тариф по страхуванню клієнта - 2,5 %.

Авто в кредит за програмою « Стандарт» обійдеться позичальникові в не менш 6,49 % на рік , якщо він зможе внести аванс в розмірі не менше 40 %. Якщо аванс буде складати всього 10-39 % від вартості транспортного засобу , то мінімально можлива ставка складе 7,49 %. Щомісячні комісії відсутні , немає також комісій за переказ коштів . Максимальний термін кредитування може досягати 8 років , але фіксованої ставка буде лише на перші два роки , на інший час кредитування встановлюється змінна процентна ставка .

Автокредит «Вільний» , на відміну від попередніх програм , має обмежену суму кредитування - вона не може перевищувати 200 тис. грн. Ця програма має боле високі процентні ставки - від 15,99 % , і великі розміри мінімального початкового внеску - від 20 %.

Автокредит « Підтримані автомобілі », призначений для покупки б / у авто , також має обмеження по сумі кредитування - вона не повинна перевищувати 300 тис. грн. , Максимальний термін кредитування - 7 років. Процентні ставки по кредиту залежать від розміру внесеного початкового внеску . При мінімальному розмірі авансу в розмірі 10 % від вартості авто , ставка буде - від 14,99 %, якщо позичальник готовий внести не менше 30 % вартості авто в якості початкового внеску , то ставка може бути нижчою - від 12,99 %.
Просмотров: 545 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar