Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:58
Авто в кредит в ПУМБ
Авто в кредит в ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - це динамічно зростаючий банк , який почав свою діяльність в 1991 році. Поступово розширюючи сферу своєї діяльності і , надаючи клієнтам широкий спектр послуг , за головними фінансовими показниками , увійшов до 10 - ки найбільших банків України .

Для тих , хто хоче отримати авто в кредит в ПУМБ , представлена ​​на вибір , широка лінійка кредитних продуктів , а також , банк презентує ексклюзивний подарунок , з можливістю покупки , абсолютно нового , автомобіля - 0 % на 20 місяців. Ніяких витрат на оформлення позики , і мінімальний пакет документів - відмінні риси даного кредиту . Всі можливі витрати , такі як:

    комісія;
    страхування життя позичальника ;
    страхування за програмою - «Повне КАСКО» , строком на два роки ,

вже включені у вартість автокредиту.

Варто , правда зауважити, що термін кредитування складає всього 20 місяців , при первинному внеску в 50 % , але суттєва вигода все одно проглядає , особливо для тих позичальників , у яких є певна накопичена сума , і не вистачає , всього лише якоїсь дещиці , для покупки автомобіля.

 

Варто відзначити ще кілька варіантів кредиту на автомобіль. це :

    «Стандарт УкрАвто » - програма передбачає взяття кредиту терміном на два роки , під 7,99 відсотка річних , для покупки автомобіля вартістю до 420 тис. грн. , Початковий внесок становить 50 %. Нотаріальне оформлення угоди згідно з тарифами нотаріуса , і страхування «КАСКО » , при франшизі ушкодження - 2 % , і викрадення - 10 %.
    Другий вид автокредиту «Стандарт УкрАвто» - являє собою кредит під 13,49 % , строком вже на три роки, і з початковим внеском - всього 9 % , що становить 37 800 тис. грн. від вартості автомобіля в 420 000 тис. грн. , з тим же нотаріальним супроводом і оформленням автостраховки «КАСКО ».
    І третя програма автокредитування «Стандарт УкрАвто » - це кредит з відсотковою ставкою - 14,99 % , строком на сім років , з початковим внеском - 126 00 тис. грн. , Що складає 30 % від вартості автомобіля.

Це далеко не всі програми автокредитування від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) , представлені на розгляд . З усіма цими програмами можна ознайомитись на офіційному сайті банку , і підібрати для себе відповідний , і побажанням , і можливостям кредит . Оформити заявку можна у відділеннях банку , терміни розгляду заявок мінімальні, так само як і вимоги до документів. Головний девіз банку - « Живіть , як хочете , вже сьогодні! »
Просмотров: 816 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar