Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

19:05
Авто в кредит від Кредобанк


У Кредобанку можна отримати кредит на нові або б / у автомобілі . Автокредит надається платоспроможним резидентам України зі стабільним рівнем заробітку і постійним місцем роботи . Оформлення кредиту можливе на термін до 7 років. Пропонуються як стандартні , так і партнерські програми автокредитування. Страхування здійснюється в будь-який з акредитованих Банком страхових компаній.

За стандартною програмою « Автостарт » кредит можна отримати при внесенні не менше 20% від вартості авто в якості початкового внеску . Розмір ставки залежить від терміну кредитування і коливається в діапазоні від 12,99 до 15,99 %. За даною кредитною програмою з позичальника знімається досить висока комісія за розгляд кредитної заявки ( 499 грн.) . Доведеться виплатити також 2,99 % від загальної суми позики за перерахування грошей на рахунок автосалону.

На даний момент банком запропоновані особливі умови автокредитування під ставку від 8,99 % , але розмір відсотка збільшується зі збільшенням терміну кредиту і зменшенням розміру внесеного позичальником першого внеску. При терміні більше трьох років передбачена змінна ставка . З позичальника знімаються аналогічні комісії : за розгляд заявки і за переказ коштів . За даною програмою автокредитування додається обов'язкове страхування від нещасного випадку.

На більш вигідних умовах придбати авто в кредит від Кредобанку можна в автосалонах -партнерах Банку , за партнерськими програмами «КРЕДО АІС » і «КРЕДО БОГДАН» . Отримати кредит можна на суму до 90 % вартості авто , але вона не може бути вище 750 тис. грн. Процентна ставка фіксована лише на перших два роки кредитування , можливий максимальний термін кредиту - 6 років , можлива мінімальна ставка - 1,5 % ( лише при внесенні не менше 50 % авансу та строку кредиту - до одного року). При терміні кредитування вище двох років , ставка може підвищитися до 11,9 %. За розгляд заявки комісія не стягується.

У мережі автосалонів «УкрАвто ЗАЗ» покупка авто в кредит на термін кредитування до 1,5 року можлива під ставку 0,001 %. При збільшенні терміну застосовується змінна ставка в розмірі 19,99 %.

Що стосується б / у автомобілів - Кредобанк може надати кредит під мінімальні фіксовані 9,99 %, але лише за умови внесення не менше 50% авансу і терміні кредитування до 1 року. При збільшенні терміну кредитування і зменшення розміру внесеного авансу , ставка підвищується і може досягати 20,99 %. Придбати можна тільки машини вік яких не перевищує 5 років (причому на момент повного погашення позики вік не повинен перевищувати 10 років).
Просмотров: 755 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar