Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

19:00
Авто в кредит від УКРБІЗНЕСБАНК


УКРБІЗНЕСБАНК надає кредити на покупку нових і б / у автомобілів . Також є можливість отримати кредит готівкою під заставу вже наявного у власності у позичальника авто . Широкий вибір програм на покупку авто з пробігом дозволяє придбати б / у авто без страхування КАСКО і без обмеження за віком авто .

Купити новий автомобіль у кредит від УКБІЗНЕСБАНКА можна всього під 7 % річних , на термін до 7 років при мінімальному розмірі початкового внеску всього 9 % за акційною програмою «Авто в сім'ю». Однак , передбачена щомісячна комісія в розмірі 0,7 % від загальної суми кредиту , що складе 8,4 % в рік. Тому , оформляти кредит за даною програмою краще на якомога менший термін.

Під такі ж розміри процентних ставок можна придбати і підтриманий автомобіль , однак розмір мінімального початкового внеску буде відрізнятися в залежності від вартості авто - чим дешевше авто , тим менше і доступний розмір початкового внеску по кредиту на його покупку. Початковий внесок у розмірі 10 % можливий при покупці машини вартістю до 30 тис. доларів. Максимальний термін кредитування для купівлі іноземних авто - 5 років , для покупки авто вітчизняного виробництва та країн СНД , а також деяких окремих марок - до 3 років. За стандартною програмою автокредитування покупки б / у автомобілів , вік авто не повинен превишать7 - 10 років.

При можливості внесення не менше 50% початкового внеску , позичальник може купити б / у автомобіль без оформлення страховки КАСКО , що дозволить заощадити приблизно від 6 % вартість авто на рік. Чим на більший термін планується оформити кредит , тим більшою буде економія по страхових виплатах . Однак , ставка за таким кредитом - 20,5 % , плюс щомісячно з позичальника буде зніматися комісія в розмірі 0,5 %. З цих же умов можна купити б / у авто , вік якого не має значення , але максимальний термін кредитування в цьому випадку обмежений трьома роками.

Отримати автокредит в УКБІЗНЕСБАНКЕ можуть фізичні особи та підприємці, які є резидентами України . У позичальника має бути постійне місце роботи в регіоні присутності Банку. Вік позичальника на дату початку дії договору кредитування повинен достігать18 років , а на момент закінчення договору - не перевищувати 65 років. Молодим позичальникам 18-23 років або тим , вік яких перевищує 60 років , обов'язково наявність поручителя . Для підтвердження доходів вимагається надання довідки з місця роботи із зазначенням фактичної заробітної плати та відміткою про відсутність заборгованостей з виплати зарплати на підприємстві .
Просмотров: 506 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar