Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

19:04
Авто в кредит від Укргазбанк
Авто в кредит від Укргазбанк

Укргазбанк надає автокредити на купівлю нових і колишніх у використанні автомобілів , а також на придбання авто, що знаходяться в заставі у Банку. Кредити надаються як за базовою програмою кредитування, так і за спеціальними акційними програмами кредитування , розробленим спільно з автосалонами - партнерами Банку.

За стандартною програмою автокредитування купити автомобіль можна при внесенні всего10 % початкового внеску. Максимально доступний термін кредитування - 7 років. Мінімальна ставка 3,5 % можлива при оплаті не менше 50 % від вартості авто в якості авансу і терміні кредитування - 1 рік. При внесенні авансу в розмірі 10-29,9 %, ставка підвищиться , максимальної вона буде при терміні в 5-7 років і складе - 14,9 %.

За програмою «Доступна розкіш» купити авто можна на більш вигідних умовах кредитування з процентною ставкою від 0,01 % , з максимальним терміном кредитування - до 3 років. Мінімальні 0,01 % доступні лише тим позичальникам , які зможуть внести не менше 30 % вартості авто в якості початкового внеску . Найбільшою ставка буде при терміні кредитування 3 роки і первісному взносе15 - 29 , 9 % , в ​​цьому випадку ставка ставить 12,9 %.

У рамках акційних програм автокредитування , купити певні марки авто і в певних автосалонах можна на більш вигідних умовах. Наприклад , авто марки GREAT WALL , деякі моделі марки HYUNDAI в автосалонах мережі «Богдан- Авто Холдинг » можна придбати під мінімальні 0,01 %. При збільшенні терміну кредитування і зменшення розміру внесеного авансового платежу ставка підвищується , максимальної вона буде при терміні кредитування 7 років і авансі 10-29,9 % , ставка в цьому випадку складе 13,5 %.

Марки інших виробників у цьому ж автосалоні можна придбати з тим же мінімальним початковим внеском 10-29,9 % на термін до 7 років , під ставку 11,9-16,5 %. Цікава також кредитна програма від Корпорації «УкрАвто » по « КІА» , купити авто в кредит за якою можна під ставку 3,5-14,9 % на термін до 7 років при внесенні не менше 10 % початкового внеску.

Б / у автомобіль в кредит від Укргазбанку можна купити за умови , що на момент закінчення терміну кредитування вік авто не перевищить 7 років. Максимально можливий термін кредитування - 5 років , мінімальний початковий внесок - 30 %. Процентні ставки залежать від терміну кредиту і можуть становити 7,5-16,5 %. При покупці перебувають у заставі в Банку машин ставка становитиме 15-16% , а мінімальний внесок може становити всего10 %.
Просмотров: 592 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar