Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:56
Автокредитування в банку Російський Стандарт
Автокредитування в банку Російський Стандарт

Банк Русский Стандарт , створений в 1999 році, і його засновник - Рустам Таріко , ставлячи перед собою мету зробити доступними всі банківські продукти та послуги , в тому числі і кредитні , за 10 років створив найбільший приватний банк для фізичних осіб. Дочірній банк Корпорації Русский Стандарт , визнаного лідера на російському ринку кредитування , почав свою роботу на території України в 2006 році. На вибір потенційним позичальникам представлена ​​широка лінійка програм споживчого та інших видів кредитування . Для фізичних осіб, які бажають отримати автомобіль в кредит , є можливість оформити його як через автомобільну компанію - «УкрАвто» , так і через групу компаній « АІС» - великого офіційного дилера найпопулярніших марок авто .

Автокредит через компанію « УкрАвто»

Автокредит в банку Російський Стандарт з можливістю придбання марок автомобілів , представлених в мережі Корпорації «УкрАвто». Кредит надається в гривні , за схемою ануїтетних платежів .

    Процентна ставка: 16,70 % річних
    Строк кредитування: до 60 місяців
    Сума кредитування : від 1 000 грн. до 250 000 грн.
    Початковий внесок : від 10 % до 60 %, залежно від вартості автомобіля

Відсутні всілякі комісії , можливе дострокове погашення без комісій та штрафу. Вимоги до позичальника , також як і пакет документів , мінімальні.

 

Автокредит з компанією « АІС»

Оформити автокредит через компанію « АІС » можна на такі відомі марки , як:

    GEELY
    MG
    SSANGYONG
    CITROEN
    CHEVROLET
    УАЗ

Оформлення авто в кредит з банком Русский Стандарт можна за двома кредитними лініями . Обидва кредити надаються терміном на п'ять років , з 10% початковим внеском , різняться тільки відсотки по кредиту і присутній разова і щомісячна комісії. Перший кредит дається під 1 % річних , з разовою і щомісячною комісією в 1% , а другий кредит оформляється під 17,79 %, і з комісіями - 2,55 % і 0,15 % - відповідно. Так , наприклад , автомобіль Сітроен можна взяти за ціною до 170 000 грн. , Зі знижкою до 7000 грн.

В арсеналі компанії також є і дуже привабливі пропозиції з автокредитування . Компанія « АІС» виступає як офіційний імпортер автомобілів Geely в Україні запропонувала вигідна кредитна пропозиція - «Розпродаж автомобілів 2013 ». Надані автомобілі можна оформити в кредит без початкового внеску , ціни на автомобілі знижені до 10 000 грн. , А сама машина обійдеться в суму близько 125 000 грн .. Пропозиція діє до 30.11.2013 року.
Просмотров: 536 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar