Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

14:36
Банкам все складніше стягувати борги по картах
Кредит наличными без справки одоходах
Останнім часом банкам все складніше домагатися стягнення заборгованостей за кредитними картками , про що свідчать дані Об'єднаного кредитного бюро ( ОКБ ) : за рік частка карткових позик , які визнані безнадійними , зросла в 2,5 рази і склала 1,4 %. І на поточний момент це найбільший показник прострочення строком від 180 днів серед всіх роздрібних позик .

Втім , ще рік тому ситуація не була настільки гнітючою : частка карткових кредитів , які отримали статус « безнадійні » , становила лише 0,6 % і це був найменший показник по всім споживчим програмам ( наприклад , за роздрібними нецільовим позиках з забезпеченням 0,8 % зобов'язань були визнані безнадійними , а по автокредитах цей показник склав 0,7 %). Але така тенденція спостерігається і за іншими кредитними продуктами банків . Так , в 1,5 рази частіше безнадійними визнаються споживчі кредити , причому станом на 1 серпня 2013 неможливо стягнути 1,2 % раніше виданих позичок ( рік тому цей показник складав лише 0,9 %).

rus_standartНо , як показує практика , чим більше банк , тим більше у нього проблем з позичальниками. І якщо дрібні кредитори зазначили тільки збільшення прострочення по карткових позиках , то лідери споживчого ринку , які постійно нарощують обсяги кредитування і проводять агресивну політику , спрямовану на залучення платоспроможних клієнтів , відчули зростання частки всіх прострочених позичок у своїх роздрібних портфелях . Самими показовими в цьому плані можуть бути такі гравці ринку : Сбербанк , у якого рівень прострочення змінився з 2,3% до 3,6 % ( на 1 липня позичальники повинні були банку 55,4 млрд. руб. ) , Російський Стандарт з простроченням в 8,8% при тому , що раніше цей показник становив 6,7 % і ХКФ Банк , у якого частка проблемних позик збільшилася з 8,7 % до 10,5 %.

А от з POS- кредитами все зовсім навпаки : частка безнадійних позик , які видаються в торгових точках , скоротилася більше ніж у 2 рази до 1,5%. На думку самих банкірів , зростання частки безнадійних споживчих позик пов'язаний в першу чергу з високою активністю населення в 2012 році. Але при цьому велику роль зіграла політика банків при видачі кредитних карт , коли їх пропонували фактично всім бажаючим, у тому числі і в якості додаткового споживчого продукту до якої-небудь іншої послугу (наприклад , при відкритті дебетової карти). А враховуючи , що , згідно з умовами багатьох програм , кредитні картки видаються після пред'явлення паспорта протягом 2-3 годин з моменту отримання заявки від позичальника , кредитор не може точно оцінити свої ризики і можливі втрати .

Але є і ще один нюанс , про який останнім часом все частіше говорять банкіри : коли матеріальне становище і платоспроможність клієнтів різко змінюється ( наприклад , через звільнення з роботи) , вони воліють використовувати всі свої фінансові ресурси для виплати великих забезпечених боргів ( наприклад , іпотеки або автокредиту ) , залишаючи без уваги невеликі беззаставні позики (у тому числі і карткові позики) вважаючи , що все врешті-решт складеться таким чином , що виплачувати ці борги їм не доведеться .
Просмотров: 624 | Добавил: blouse | Теги: Кредит наличными без справки о дохо | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar