Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

16:03
Дают ли кредит наличными в банке пенсионерам до 75 лет в Украине
На сьогоднішній день банками передбачені послуги різних видів кредитування для різних категорій населення. Однак кредити , пропоновані деякими банками , спочатку не передбачають видачу позики пенсіонерам , мотивуючи це недостатнім забезпеченням по кредиту. Хоча на практиці доведено , що саме пенсіонери ставляться до взятих на себе зобов'язаннях з виплати кредиту сумлінно і відповідально.
Як отримати кредит пенсіонеру , і які види кредитування доступні даної категорії населення ?
Умови кредитування для пенсіонерів

Пенсіонери мають право на оформлення кредиту , якщо на момент повного його погашення , майбутньому позичальникові буде не більше 75 років , і є фізичні особи , готові взяти на себе поручительство .

З документів потрібно пенсійне посвідчення , паспорт , заяву на отримання кредиту. Для того щоб взяти кредит слід дізнатися про умови кредитування в різних банках - про розмір процентної ставки , максимальну суму кредиту, терміни кредиту .
Щоб збільшити шанси отримання позики рекомендується оформити заяви в декількох відповідних за умовами кредитування банках.
види кредитів

Пенсіонерам , крім споживчих кредитів , надаються також кредит на ремонт або будівництва житла , автокредит , для чого буде потрібно підтвердити використання кредиту за призначенням і право власності на передбачувані об'єкти ремонту або будівництва.
Програма соціальної спрямованості

З осені 2011 року в Ощадбанку  набула чинності нова кредитна програма соціальної спрямованості , по якій пенсіонерам , як найбільш пунктуальним платникам у будь-який з програм кредитування , наданої для даної категорії населення , будуть пропонуватися пільгові умови.

Нова програма надає вигідні види кредитів людям пенсійного віку - жінкам від 55 , чоловікам від 60 років і до досягнення ними 75 років. Для них встановлено наступні умови кредитування:

    Діапазон відсоткових річних ставок 15-16,65 %;
    Індивідуальний порядок прийняття рішень з надання кредиту , враховуючи кредитну історію позичальника;
    Прийняття підсумкового рішення у дводенний строк;
    Максимальна сума кредиту в розмірі близько 1,5 мільйона .

«Пенсійний кредит»

Сбербанк  надає спеціальну програму для пенсіонерів «Пенсійний кредит» , яка передбачає позики на особисті цілі . Даний кредит дозволяє оформити кредитування строком від 1,5 до 5 років , при цьому передбачено дострокове погашення позики , максимальний розмір якого 45 тисяч .
Можливий кредит у валютному еквіваленті. Як правило , кредит із забезпеченням продовжується до 5 років за наявності поручителів (юридичних або фізичних осіб) , порука може замінити заставу нерухомості , автомобіля , цінних паперів.

Сума кредиту визначається платоспроможністю позичальника , враховується не тільки розмір пенсії , але й заробітна плата , якщо пенсіонер продовжує працювати , дохід другого чоловіка , кредитна історія та забезпечення позики.

Процентна ставка річних становить 15-17 %.
Чи дають кредит пенсіонерам комерційні банки ?

Більшість банків видають споживчі кредити для людей пенсійного віку на стандартних умовах з річними відсотковими ставками 18-20% , розміром кредиту , що не перевищує розміру п'яти мінімальних пенсій. Сума кредиту може бути тим вище , чим вище рівень щомісячних доходів .

Комерційні банки крім поручительства фізичних осіб , якими виступають близькі родичі , можуть зажадати страхування позичальника або оформлення застави майна . Серед комерційних банків чимало й таких , які видають кредит пенсіонерам у рамках традиційно встановлених тарифів , не застосовуючи ділення позичальників на певні категорії .
Просмотров: 3869 | Добавил: blouse | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar