Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

16:48
Форма справки для получения кредита
Форми кредиту та їх характеристика , види і класифікація .

Різновид кредитних форм і характеристик. З кредитною формою пов'язана кредитна структура і сутність кредитних відносин . Як відомо , структура кредитного договору включає позичальника , кредитора і надану вартість . У зв'язку з цим форми кредиту розрізняються залежно від їх характеру :

    позиченої вартості ;
    кредитора і позичальника ;
    кредитні мети.

Залежно від позиченої вартості кредитні форми характеризируют так: Товарна , Грошова Змішана (товарно - грошова ) . Товарна форма кредиту передує грошовій формі. Першими суб'єктами в кредитуванні були володарі зайвих предметів споживання (наприклад , зерна та інших сільськогосподарських продуктів до нового врожаю) . У сучасній практиці товарних кредитних форм не характерно використовувати як основоположних . Грошова форма кредиту - найбільш типова , вона переважає в сучасному господарстві . Це пояснюється тим , що гроші при обміні є загальним еквівалентом вартостей . Дану кредитну форму характерно використовувати державам і окремим громадянам всередині країни і за її межами. Змішана (товарно - грошова ) форма , вона застосовується , поряд з товарною та грошової формами. Як правило , в економіці країн, що розвиваються , які за грошові позички розраховуються періодичними поставками своїх товарів. Переважно це сировинні ресурси і сільськогосподарські товари . Визначення форм кредитів і характеристик. Всі форми дуже просто визначаються. Грошову форму - використовують частіше , так як гроші при кредитної угоди є загальним еквівалентом позиченої вартості . Товарна форма кредиту менш типова і визначається тим що позичальник є володарем предмета споживання то їсть товару при чому самого різного типу , наприклад побутова техніка , виробниче обладнання , врожай , готовий бізнес і так далі. Товар в даному випадки виступає як предмет оцінки розміру позиченої вартості , так і заставним майном. Одна з найскладніших форм кредиту це змішання (товарно - грошова ) . Даною формі кредиту характерна досить нова і універсальна схема . Змішання формами кредитів можна закривати грошові позики товарами. Найчастіше їх використовують промислові компанії , оскільки товари переважно сировинні , енергетичні ресурси або сільськогосподарські товари .
Грошова форма кредиту характерна своєю популярністю.

Характерна популярність у грошовій форми кредитування . У сучасній , ринкової економіки переважає популярність у грошових форм кредитування , хоча товарним формам кредитування слід віддати першість в історії банків . Вони з'явилися значно раніше. Приклад товарної форми кредитів сьогодні - продаж товарів у розстрочку. Грошова форма кредитування характеризується :

    кредит готівкою
    кредит на безготівкові гроші.

У всіх країнах формування грошей відбувається однаково. Монополія центрального національного банку країни здійснює випуск національної валюти. Друкує готівку для населення країни. Цей факт додає характерну популярність грошовій формі кредиту . Далі , через спеціальні підрозділи національного банку відбувається випуск готівкової національної валюти в обіг . Після готівкові гроші проходять через систему комерційних банків до підприємств , клієнтам комерційних банків , приватним особам , населенню і в інші банки. При цьому процес випуску готівкових грошей супроводжується списанням відповідних з банківських рахунків комерційних банків . Національний , центральний банк країни несе повну відповідальність за випуск в обіг та вилучення з обігу національної готівкової валюти. Випуск безготівкових грошей в обіг відбувається завдяки механічному банківського маніпулятору . Комерційні банки видають кредити у грошовій формі , підприємствам і населенню. Завдяки цьому вони мають можливість створювати додаткові депозити. Цей процес веде до зростання грошової маси. Що теж впливає на популярність грошової форми кредитування . Вся грошова маса в країні це сукупність готівкових та безготівкових грошей . При тому співвідношення готівкових і безготівкових грошей істотно відрізняється .
У грошовій формі кредитування , все більше переважають безготівкові гроші.

Безготівкові гроші переважають у безготівкових кредитних формах. Усередині нашої країни кредит у грошовій формі став помітно перевищувати інші його форми . У світі велика частка пропозиції припадає на безготівкові гроші , які існують у вигляді записів по рахунках в банках (переважно в електронному вигляді). У багатьох штатах Америки суми , що перевищують більше мінімальної зарплати немає в обігу готівкою. Всі за картками і безготівковими розрахунками . У нас кількість покупок за готівку істотно перевищує проти безготівкових грошей . Але операції на великі суми та розрахункові операції між економічними суб'єктами , на багато частіше здійснюються за безготівковим розрахунком. Так на багато зручніше і безпечніше проводити фінансові операції . Не потрібні витрати на зберігання , безпечні транзакції , виключаються помилки при перерахунках , простіше формувати звіти для податкової служби . Ще важливо відзначити , що державі легше контролювати рух безготівкових грошей . Безготівкові гроші , абсолютно рівноправні з готівкою. Ще цікава особливість , що сьогодні характеристика фінансових відносин підприємств побудована переважно за безготівковим розрахунком. Готівкою підприємства розраховуються з населенням , а також між окремими громадянами на товарних і продуктових ринках. Часткові розрахунки населення з фінансово - кредитною системою . Таким чином , формується Готівково - грошовий оборот - засоби для обігу і платежу . Цей факт трохи стримує переважання безготівкових кредитів перед готівкою.
Розподіл кредитних форм за характером позичальника .

Характер позичальника ключ у розподілі кредитних форм . Залежно від характеру кредитора і позичальника розрізняють форми кредитів . Банківська форма , господарська (комерційна) , державна , міжнародна громадянська (приватна , особиста) форма кредиту . У кредитній угоді кредитор і позичальник - рівноправні суб'єкти , при цьому пропозиція позики виходить від кредитора , а попит - від позичальника . Найбільш поширеною є банківська форма кредиту . Саме банки найчастіше надають позики потребують в тимчасовій фінансової допомоги. Банк - особливий суб'єкт , його основоположне справа - найчастіше кредитне . Банк здійснює багаторазове кругообертання грошей на поворотній основі.
У банківських форм кредиту існує три характеристики :

    банк оперує не стільки своїм капіталом , скільки залученими коштами . Він займає гроші у клієнтів , перерозподіляє їх і надає позику іншим особам у тимчасове користування ;
    банк позичає незайнятий капітал , вільні кошти на рахунках або у вкладах ;
    банк позичає не просто грошові кошти , а гроші як капітал .

Тому позичальник повинен так використовувати отримані кошти , щоб після повернення позички отримати прибуток , з якої він сплатить позичковий відсоток. Господарську форму кредиту часто називають комерційним ( вексельними ) кредитом. У його основі лежить відстрочка оплати товару та надання покупцем векселя як боргового зобов'язання. Оплатити вартість покупки можна після закінчення визначеного терміну . «Комерційний кредит» при цьому означає « торговий » , утворений на базі особливих умов продажу товарів . Таким кредитом сформовані свої характеристики :

    джерелом кредитом служить як вільний капітал , так і зайнятий . Відстрочка оплати цих кредитах служить продовження процесу реалізації продукції , так як ссужается не тимчасове вивільнена вартість , а звичайний товар , відстрочений від оплати ;
    кредит надається на короткі терміни (на відміну від банківських кредитів , де матися довгостроковий характер).

Державна форма кредиту - це надання кредитних коштів різним суб'єктам , в якості кредитора виступає держава . На відміну від державних позик , поширених на практиці , такі кредити має обмежене застосування . Надається через банки в сфері міжнародних економічних відносин , стаючи міжнародної формою . Міжнародна форма кредиту характеризується тим , що один з учасників кредитної угоди - іноземний суб'єкт . Громадянська форма кредиту (приватна , особиста) заснована на участі в кредитній угоді в якості кредитора окремих громадян і носить як грошовий , так і товарний характер. Застосовується у взаєминах з будь-якими учасниками кредитних відносин . Може носити і дружній характер ( при взаєминах приватних осіб ) . У такому випадки позичковий відсоток може бути нижче банківської або відсутнім , а кредитний договір - не полягати . Тут елемент довіри набуває підвищене значення , оскільки нерідко відсутня боргова розписка .
Характеристики продуктивних і споживчих кредитних форм .

Продуктивні та споживчі кредитні форми . Залежно від цільових потреб позичальника характеризують дві форми кредитів : продуктивна і споживча . Продуктивній формі кредиту найчастіше властиво використовувати позики на цілі виробництва та обігу , тобто на продуктивні цілі. Споживча форма кредиту , на відміну від його продуктивної форми застосовується населенням на цілі споживання , на задоволення споживчих потреб позичальника . Сучасний кредит має переважно продуктивний характер. Вирішальний питома вага кредитів - банківські . Позичальник не тільки повертає позику , але і сплачує позичковий відсоток. Види споживчих форм кредитування . Лізинговий кредит - фінансова операція з передачі права користування на тривалий термін нерухомого чи рухомого майна, що залишається власністю орендодавця на весь термін договору лізингу . Споживчий кредит - дозволяє здійснити акт купівлі товарів у той час , коли процес накопичення заощаджень для їх придбання ще не завершений. Іпотечний кредит - тип економічних відносин з приводу надання позик під заставу майна. Іпотечний кредит видається під строго певний заставу та в разі невиплати боргу закладена нерухомість продається , а на виручену суму кредитору погашається заборгованість . У той же час чистих форм кредитів , ізольованих один від одного , не існує. Наприклад , банківський кредит , наданий у грошовій формі , дозволяє погашати його у формі товарів . Банківський кредит , за характером продуктивний , на практиці набуває і споживчі риси .
Нестандартні форми кредитів .

Нестандартні кредитні форми . В окремих випадках до кредитів застосовуються і інші форми , наприклад : пряма і непряма ; явна і прихована ; стара і нова ; основна (переважна ) і додаткова ; розвинена і нерозвинена . Розглянемо ці додаткові форми:

    Пряма форма кредиту - безпосередня видача позики користувачеві , а непряма - взяття позики для кредитування інших об'єктів.
    Явна - розуміється як кредит під заздалегідь обумовлені мети , а прихована - якщо позика використовується на цілі , не передбачені взаємними зобов'язаннями .
    Стара - з'явилася на початку розвитку кредитних відносин , наприклад , позика під заставу майна , але може модернізуватися , набуваючи сучасних рис . Нова - при новій формі - об'єктом забезпечення стають не тільки нерухомість , а й види сучасної техніки , нові товари . Це вже нова схема кредитних угод , в порівнянні з її лихварської формою .
    Основна - грошовий кредит , а товарний - додаткова форма . Ці два види форм кредитів доповнюють один одного , утворюючи систему аналогічно рівню товарно -грошових відносин .
    Розвинена і нерозвинена форма . Кажуть про ступінь його розвитку .

Вважається , що ломбардна форма не відповідає сучасному рівню відносин . Але часто застосовується , хоча і не так добре , як банківський кредит . Як було показано , класифікації здійснюються по багатьом базовим ознаками , утворюючим самостійні форми кредитної угоди .
Підсумок кредитних форм і їх характеристик.

Звіт про кредитні формах і їх характеристиках. Форми кредитних відносин існують у різних фінансових структурах і по-різному формують схему кредитної угоди. Вони визначають структура і мотивацію кредитних відносин . Структура в кредитах складається з позиченої вартості і суб'єктів кредитного договору - кредитора і позичальника . Мотивація кредитних відносин це кредитні мети. Позичена вартість - це вартість кредитних коштів або вартість у товарній формі , яку надає кредитор позичальнику. Кредитор і позичальник - це об'єкти кредитної угоди , яка є основою кредитних відносин у грошовій або товарній формі . Мета в кредиті - це визначення потреби і напрямок витрат позиченої вартості . Залежно від форми позиченої вартості характеризуються на : товарну форму , грошову і змішання (товарно -грошову ) форму кредиту .
Форми кредитування містять такі види кредитів :

    Споживчий кредит - видача готівкових коштів на поточні витрати або вчинення угоди купівлі -продажу для придбання товару. Споживчий кредит визначається грошовій або товарній формою .
    Авто -кредитування - дозволяє здійснити операцію за купівлі продажу автомобіля в товарних формах кредитів .
    Іпотечний кредит - довгострокове кредитування в економічних відносинах з надання фінансових коштів під заставу нерухомості в товарній формі позики.
    Лізинговий вид кредитування - вчинення кредитної угоди купівлі продажу з передачею права користування позичальника на тривалий рядків рухомого і нерухомого майна яке є власністю кредитора до повного закриття позики .
    Кредитом властиві додаткові форми , які допомагають у визначенні структур угод у кредитних відносинах :
    Пряма - пряма видача фінансових коштів на повне використання позичальником.
    Непряма - передача фінансових коштів продавцю , партнеру і кредитору для оформлення угоди купівлі продажу між продавцем і позичальником.
    Явна - повністю відкриті і заздалегідь обумовлені мети кредитних угод .
    Прихована - видача фінансових коштів без визначення мети кредитування .
    Стара - основа всіх кредитних відносин , видача фінансових коштів під заставу майна.
    Нова - видача фінансових коштів під заставу нерухомості , товарів , або зовсім без застави.

Розвиненою формою позики є ступінь розвитку кредитної угоди на день її вчинення. Наприклад , на сьогоднішній день до ломбардних формам ставитися нерозвинена форма позики. Банківський сектор відноситься до розвинутій формі позики. Як ми бачимо від початку зародження кредитів в період лихварства вони продовжують еволюціонувати , набуваючи все більше нових характерних форм і видів.
Просмотров: 938 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar