Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

12:47
Где лучше взять деньги в кредит?

 

Збирати своїми силами гроші для придбання товарів або для оплати послуг має сенс тільки у випадку дуже високого доходу і невеликій вартості придбаного товару. Зрозуміло, такі покупки , як квартира , будинок або навіть автомобіль в цю категорію не потрапляють. Аналогічно не має сенсу і збирати гроші при маленькому окладі або нестабільному джерелі доходу . І в таких ситуаціях необхідно шукати де краще взяти гроші в кредит. Причин для звернення до кредитора декілька. І одна з них - постійне зростання інфляції в країні що може призвести до знецінення накопичених грошей .

Але перед зверненням до кредитора позичальнику слід усвідомити те , що умови кредитування передусім відбивають інтереси установи , що надала гроші. І в таких організаціях , де можна взяти кредит , вимоги зводяться до того , щоб кредитополучатель виплатив всю суму з урахуванням відсотків і комісій своєчасно . Тому нерідко після оформлення та підписання обома сторонами кредитного договору , можуть спливати несподівані сюрпризи для кредитоотримувача . Причому приємними з назвати ніяк не можна.

Відбувається це не внаслідок змін умов і не з причини прихованих платежів . Найчастіше причина до образливого банальна і є наслідком неуважності самого позичальника . Як один з варіантів , банки , де вигідно взяти кредит готівкою , можуть використовувати зручну для них схему погашення боргу. При цьому найчастіше за все в кредитному договорі ця обставина відображається як довільно вибране позичальником. Але ж достатньо було просто уважно вивчити умови договору і наполягти на іншій схемі погашення. Тим більше , що установи , де взяти грошей в кредит має намір позичальник , і самі передбачають вільний вибір. Аналогічна ситуація і з термінами виплати боргу. Не завжди короткий період користування означає менший розмір переплат. І знову-таки , банки використовують тут можливості аннуїтетной або диференційованої схем погашення.

Ще одним підводним каменем , на який наражаються претенденти на кредит , тобто розмір суми кредиту. У багатьох банках від нього залежить рівень процентної ставки . І буває так , що погнавшись за зайвої сотнею гривень , кредитополучатель сам себе заганяє в більш високі відсотки.

Наступна деталь договору може теж відобразитися на переплату в банках , де взяти гроші в кредит здається досить привабливо. При невисоких відсотках банк збільшує свій заробіток на рахунок комісій на обслуговування рахунку або на внесення щомісячних платежів. Але ж нерідко форма погашення боргу в тому ж договорі може бути і без комісій. Потрібно просто це обговорити в кредитним експертом і вибрати саме її.

Просмотров: 720 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar