Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Где можно взять деньги в кредит?
12:51
Где можно взять деньги в кредит?

Як правило , навколо питання де можна взяти гроші в кредит , завжди безліч неясних обставин. Причому якщо йдеться про споживче кредитування цільовими кредитними програмами , складнощів набагато менше. Клієнт навіть не бере грошей в руки і він , підписуючи договір , має повну картину про розмір переплат. До того ж, вартість таких кредитних програм значно дешевше , ніж нецільові кредити. Навіть у магазинах , які співпрацюють з банками щодо продажу товарів у кредит , завжди вказана кінцева вартість товару при покупці його через банківську позику . Тут начебто вся ясно. Але от де взяти готівку , та ще й на вигідних умовах - це питання дуже актуальне , зважаючи на складнощі оформлення та процедури видачі грошей.

Вигідна угода - це умова є обов'язковою для обох сторін кредитного договору . Але кожна з них трактує це поняття , виходячи зі своїх власних інтересів. Для банку кредит вигідно надати на умовах з більшою процентною ставкою. Але ж позичальник бачить цю цифру і постарається знайти вигідніші умови і пропозиції . І треба сказати , що він має всі шанси на успіх - на сьогоднішній день ринок надання кредитних послуг на Україні освоєно в повній мірі і на ньому працюють сотні компаній і банківських установ. Втрачати позичальника банку невигідно і він тому намагається зменшити розмір ставки , тим самим ставлячи свої доходи в дуже незручне становище. Однак це нікого не бентежить в банківській сфері , так як існують інші інструменти, що дозволяють зробити заклад тим місцем , де можна взяти кредит з низькою ставкою формально. Проте по факту після підписання кредитного договору або ж під час внесення першого ж щомісячного платежу може виявитися , що ставка рівним рахунком не зіграла на руку позичальникові . Більш того , стає навіть незрозуміло , звідки могла взятися така висока сума.

Ну як же - адже банк люб'язно надав кредитоотримувачу не тільки саму суму , але й повний перелік сервісних послуг , включаючи і кредитну карту , на яку перераховувалися кредитні гроші. А це вимагає витрат - так пояснять ситуацію в банку , де вигідніше взяти кредит , виявляється , аж ніяк не готівкою.

Виходить , що питання , чи вигідно брати кредит у банку залишається відкритим. Але насправді , для кожної ситуації є своє рішення. І є воно в даному випадку. Просто треба при зверненні в банк детально описати свою ситуацію і сформулювати свої фінансові можливості. Навряд чи банк захоче нав'язувати додаткові платежі , будучи впевненим у неможливості їх погашення.

Просмотров: 653 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar