Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Где взять денег в долг под проценты
12:33
Где взять денег в долг под проценты

У кожного буває така ситуація , коли людина шукає , де взяти грошей у борг під відсотки. Знайшовши таку установу , клієнт укладає угоду про кредитування. Далеко не всім позичальникам відомо , що можна без праці зменшити розмір процентної ставки за вже відкритого кредиту. Так у клієнта з'являється шанс менше переплачувати по кредиту. При наявності матеріальних труднощів банківська організація може в деяких випадках піти на зустріч клієнту . Якщо ви взяли в банку гроші в борг під відсотки і тепер було б непогано їх зменшити , варто заздалегідь повідомити банку про своє убогому матеріальному становищі.

Отже, якщо вам терміново гроші потрібні були і ви оформили кредит на невигідних умовах , можливо , банк погодиться продовжити термін , також поступки можуть виражатися в зниженні відсотка по кредиту або відстрочення виплати кредитного тіла. На такі поступки охоче йде далеко не кожна фінансова структура , але все-таки є шанс. У такій ситуації , після того як ви взяли гроші в розстрочку під високий відсоток , ставка може знизитися на два відсотки. Не варто очікувати зниження процентної ставки на весь період кредитування , поступки банку діятимуть максимум пару років. Пройде якийсь час і банківська структура знову поверне розмір відсотка , щоб отримати той прибуток, який втратили в період поганого фінансового стану клієнта.

 

Отже , якщо банківська установа теоретично згідно знизити процентну ставку на деякий час , слід підготувати пакет необхідної документації , яка підтверджувала б ваше поганий матеріальний стан . У пакет таких документів може входити довідка про зарплату , трудова книжка із записом про звільнення , довідка від лікаря або лікарняний лист , який підтвердить нездатність виплачувати заборгованість по кредиту за станом здоров'я.

Не перестарайтеся , адже якщо банк вирішить , що ви зовсім нездатні погасити заборгованість , фінансова організація запропонує вас продати майно для подальшого успішного погашення кредитної лінії. Також є ще одна причина , по якій банківська установа може піти на поступки - відмінність нинішніх умов кредитування від діючих на момент укладення вашої операції . Так чи інакше , оформити кредит у банку в деяких випадках краще , ніж взяти гроші під розписку у приватної особи . Якщо вам все-таки потрібні гроші в борг терміново під розписку , серйозно підійдіть до питання вибору кредитної організації або приватної особи за видачу кредитів .

Просмотров: 410 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar