Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:49
Где взять деньги СРОЧНО НА ХАЛЯВУ ?
Перед тим , як відповісти на питання «як заробити гроші» , не завадило б ознайомитися з невеликим фінансовим лікнепом (про це детальніше тут ) . Якщо ви не знаєте , де взяти вільні гроші , то в цій статті ви знайдете простий і ефективний засіб .

Якщо ви готові , перейдемо до чітких практичних кроків .

Як ви вже знаєте , багаті не працюють на гроші , вони змушують працювати гроші на себе ( секрет багатства) . Але щоб змусити працювати гроші , для початку потрібно їх десь взяти. А де взяти вільні гроші , якщо від зарплати нічого не залишається ? І якщо всі гроші йдуть на поточні витрати ( їжа , одяг , комунальні платежі , роздача боргів , виплати за кредитами тощо ) ?
Не знаєте де взяти грошей? Почніть платити самому собі

Не знаєте де взяти гроші ? Почніть з простого правила , яке називається «Заплати спочатку собі ».

Можливо , ви вже десь чули про це , але на практиці не застосовували. Припустимо , у вас поки є єдине джерело доходів - це ваша робота. Тепер встановіть собі за правило : з будь-якого доходу відкладати 10% ( або 20 %) від суми і не витрачати їх. Тобто отримали зарплату - першим же ділом відкладіть від неї 10 %. Знайшли на вулиці п'ятсот рублів - будьте люб'язні 50 руб в скарбничку . Подарували вам тисячу рублів - з них 100 забрали собі . Цю маніпуляцію ( відкладання грошей) треба робити регулярно з будь-якого вашого доходу. Поступово у фонді буде накопичуватися деяка сума . Накопичені таким способом гроші ви нікуди не витрачаєте , а вкладаєте . Куди і як вкладати гроші буде показано пізніше , зараз же вам треба почати застосовувати на собі це правило. Таким чином , через час у вас вже не буде виникати питання , де взяти гроші на інвестиції або щось ще.

Накопичені гроші є вашим інструментом для створення капіталу , за допомогою цих грошей ви почнете вирощувати золоту курку , яка несе золоті яйця. Гроші, що залишилися (90%) ви як зазвичай пускаєте на поточні витрати , ці гроші підуть як пісок крізь пальці , і більше ви їх ніколи не побачите.

Хороша новина в тому , що втрата 10% від доходу не буде для вас болючою - перевірено на своєму досвіді і досвіді інших людей.


Важливе зауваження: якщо є можливість , відкладайте 20% від доходів (можна навіть більше). Але як мінімум 10 % треба відкладати постійно і без винятків. Цей процес також привчає до дисципліни . Якщо ви не будете цього робити , то позбавите себе єдиною зачіпки до досягнення фінансової незалежності .

Якщо пізніше з'ясується , що ви не можете спокійно дивитися на накопичення (хочеться взяти і витратити ) , тоді віднесіть накопичення подалі від очей. Наприклад , покладіть в банк на депозит.

Таїмо чином , Ви як і колись витрачаєте гроші , купуєте їжу, одяг , ходіть в кафе , кіно (тобто не обмежуєте себе ) , і разом з тим , регулярно кладете в скарбничку частина вашого доходу. Це зовсім не важко.
Застосовуйте знання на практиці. Не відкладайте їх у довгу шухляду. дійте

Ось ви і дізналися , де взяти вільні гроші . Вам може здатися , що це дуже просте (або навіть примітивне ) правило . Але не забувайте , що все геніальне просто і «Заплати спочатку собі » - дуже потужне правило і чим раніше ви візьмете на озброєння це правило , тим швидше у вас з'явиться додаткове джерело доходів .


Важливо ! Платити собі потрібно в першу чергу , перед тим , як ви почнете витрачати зарплату на поточні витрати. Інакше потім ви витратите всі зароблені гроші ( велика ймовірність цього) і нічого не залишиться.

Примітка . Не забувайте про те , що тільки дії призводять до результатів . Якщо ви просто читаєте , саме по собі читання нічого не змінить. Тільки ваші дії можуть змінити ситуацію , тому якщо ви вирішили налагодити своє фінансове становище і стати на шлях до багатства , вам потрібно не просто знати , а й застосовувати отримані знання.

Існує думка , що знання - це сила . Але самі по собі знання не потрібні. Знання , застосовані на практиці - от що дійсно цінно. Думайте , прикидайте , але не відкладайте в довгу шухляду . Час працює проти вас , і чим раніше ви почнете , тим швидше досягнете мети.
Просмотров: 1330 | Добавил: blouse | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar