Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:43
Где взять кредит на свадьбу в украине ?
кредит на свадьбу
Кредит на весілля - особливості політики українських банків

Українські банки стали охоче видавати кредити на проведення весіль , корпоративів і ювілеїв . Вітчизняні кредитори готові оплатити за українців будь-яку гулянку . Звичайно , не на шкоду собі .

Зараз для того , щоб відсвяткувати весілля в столиці , не як-небудь , а з усіма належними атрибутами , потрібно , за найскромнішими підрахунками , близько $ 2,5 тис. Якщо ж гуляти з властивим нашої слов'янської душі розмахом , сума може бути і в 2 , і в 4 рази більше.

І хоча в регіонах ця цифра значно скромніше , там на організацію повноцінного весільного торжества теж потрібно витратити чималі гроші. Зібрати ж таку велику суму для багатьох сімей майже неможливо. Ось і доводиться батькам майбутніх молодят ходити з простягнутою рукою по родичам і просити зайняти "хоч скільки-небудь " . Причому , нерідко така ситуація виникає і тоді , коли доводиться святкувати і інші дати : хрестини , ювілеї ...

Мінуси подібного " жебракування" на обличчя. По-перше , гроші позичальник може зажадати у вас в будь-який, причому , як правило , найбільш незручний для вас момент . По-друге , не кожна навіть сама любляча тітонька погодиться позичити " за просто так пару тисяч доларів" на невизначений термін. А якщо й погодиться, то потім кожен день буде відстежувати курс валют і обговорювати з усіма , хто готовий її слухати як її нещасну "нагріли" родичі , " нажилися на її доброті " . Ще зовсім недавно альтернативи рідні не було. І це частенько псувало родинні стосунки . Тепер же для тих , хто ставить сімейне благополуччя вище матеріального , з'явилася можливість відсвяткувати будь-яке свято ( хоч масштабний Новий рік) в кредит.

На сьогоднішній день так зване подієве кредитування надають майже всі великі українські банки. Причому , головна відмінність цих кредитів від традиційних цільових в тому , що від одержувача не зажадають доказів того , що отримані гроші витрачені саме на те , на що брали. Переваги очевидні : при підготовці торжества не доведеться обмежуватися закладами і салонами , які зможуть видати рахунок за свої послуги.

У деяких банках , наприклад в ПриватБанку оформлення такого кредиту вимагає мінімум часу і документів. За словами оператора банку , процедура зовсім не складна .

- Ви звертаєтеся до відділення , де вам видається карта " миттєвого випуску " з мінімальним пакетом документів. І вже протягом 30 хвилин можете отримати кредит. Карта діє 2 роки. Можна взяти позику і готівкою. Час оформлення таке ж.

Як з'ясувалося , в Райфайзен Банк Аваль рішення по " святкового " ​​кредитом приймається довше , від 2 до 5 банківських днів.

З документів у будь-який банк надається паспорт , ідентифікаційний код і довідка про зарплату за останні 6 місяців. Якщо офіційних доходів нареченого і нареченої буде недостатньо , гроші можна отримати за участю поручителя або під заставу.

Відсотки по таких кредитах практично не відрізняються від середніх ставок по звичайних споживчих позиках . Але , в теж час , вони значно вищі , ніж ставки позик на купівлю житла або автомобіля.

Сьогодні гроші на урочистості можна взяти під 2,5-3% на місяць. До цієї суми варто додати 0,25-0,3 % щомісячної комісії. У середньому вітчизняні банки готові позичити за такими програмами до 50 тис. грн на строк від 12 до 36 місяців.

Брали разом , виплачуємо - нарізно

Олег Ничипоренко :

- Коли ми вирішили одружитися , був жовтень . Поговорили з батьками , підрахували , і вийшло , щоб назбирати грошей на пристойне весілля , потрібно десь півроку. А чекати нам з нареченою не хотілося. І тут хтось з друзів підкинув ідею - взяти кредит. Довго не могли зважитися . Я взагалі противник кредитів - не дуже хочеться банку платити відсотки . Але аж надто моя наречена поспішала поставити штамп у паспорті. Вона-то мене і вмовила . Оформлення документів часу зайняло не багато. Довідки з роботи , коди , паспорти. І ось у нас є засоби на весілля - 15 тис. грн. У банку нам їх видали готівкою. Брали ми кредит на 18 місяців. Платити потрібно було щось близько 1000 на місяць.

Відгуляли весілля . А через 7 місяців подали на розлучення. З одного боку , сумно - сім'я розпалася . А з іншого смішно - ми вже 4 місяці не разом , зате ходимо в банк і виплачуємо кредит . Навпіл. Може , і правду люди кажуть: не треба починати сімейне життя з боргів.


Просмотров: 1355 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar