Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Где взять выгодный кредит
12:31
Где взять выгодный кредит

 

Багатьох позичальників вже давно не турбує думка про те , де взяти вигідний кредит . Благо , на сьогоднішній день банків з українським містам відкрилося більш ніж достатньо. Куди актуальніше розібратися , - чи дійсно вигідний кредит настільки вигідний ? Кредитоотримувачі хочуть взяти гроші в банку на прийнятних для себе умовах. При цьому бажано , щоб і умови користування теж були адекватними. Перспективність кредитної програми більшість українських позичальників оцінюють за рекламованої процентній ставці. Однак цей показник може рівним рахунком не давати визначення , - вигідно брати кредит , чи ні. Хоча з точки зору банку саме цей кредитний параметр позиціонується як визначальний . І тому , побачивши на рекламному банері цифру , не надто віддалену від нуля , навіть ті , хто не надто потребує кредитних позиках , спрямовуються в банк.

Насправді позичальникові зовсім не варто ставити в основу відсоток по кредиту. Є й інші інструменти, якими банк дуже успішно маніпулює . Наприклад , - схема погашення кредиту. Вона може бути розрахована таким чином , що вже на половині терміну позичальник виплачує майже всі відсотки . Чим це загрожує для кредитоотримувача , якщо за такою схемою взяти в кредит готівкою в банку? Просто йому немає сенсу достроково погашати борг , так як все одно сума буде приблизно однаковою. Адже тіло кредиту залишається незмінним , а відсоток здебільшого вже погашено. Так що немає різниці - через два роки віддати борг або через чотири . Більше того , за такої схеми вигідніше погашати повний період з урахуванням того , що інфляція знецінює гроші.

Ще один показник вигідного кредиту - можливість змінити умови кредиту . Не секрет , що з часом обставини можуть змінитися і можливість своєчасно погашати борг буде вже не та , що раніше. Тому вирішуючи , який взяти кредит , варто звернути увагу на перспективу рефінансування. Ця обставина часто використовується позичальниками , якщо виникають фінансові труднощі. Повторно виданий кредит для погашення попередньої позики дозволить зберегти бездоганною свою репутацію , і дані в кредитній історії .

Крім того , важливим є питання , як отримати кредит готівкою з можливістю подальшої реструктуризації. Зміна деяких умов в кредитному договорі за погодженням з банком теж може вирішити проблему своєчасного погашення кредиту.

Просмотров: 379 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar