Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

12:31
Где взять выгодный кредит

 

Багатьох позичальників вже давно не турбує думка про те , де взяти вигідний кредит . Благо , на сьогоднішній день банків з українським містам відкрилося більш ніж достатньо. Куди актуальніше розібратися , - чи дійсно вигідний кредит настільки вигідний ? Кредитоотримувачі хочуть взяти гроші в банку на прийнятних для себе умовах. При цьому бажано , щоб і умови користування теж були адекватними. Перспективність кредитної програми більшість українських позичальників оцінюють за рекламованої процентній ставці. Однак цей показник може рівним рахунком не давати визначення , - вигідно брати кредит , чи ні. Хоча з точки зору банку саме цей кредитний параметр позиціонується як визначальний . І тому , побачивши на рекламному банері цифру , не надто віддалену від нуля , навіть ті , хто не надто потребує кредитних позиках , спрямовуються в банк.

Насправді позичальникові зовсім не варто ставити в основу відсоток по кредиту. Є й інші інструменти, якими банк дуже успішно маніпулює . Наприклад , - схема погашення кредиту. Вона може бути розрахована таким чином , що вже на половині терміну позичальник виплачує майже всі відсотки . Чим це загрожує для кредитоотримувача , якщо за такою схемою взяти в кредит готівкою в банку? Просто йому немає сенсу достроково погашати борг , так як все одно сума буде приблизно однаковою. Адже тіло кредиту залишається незмінним , а відсоток здебільшого вже погашено. Так що немає різниці - через два роки віддати борг або через чотири . Більше того , за такої схеми вигідніше погашати повний період з урахуванням того , що інфляція знецінює гроші.

Ще один показник вигідного кредиту - можливість змінити умови кредиту . Не секрет , що з часом обставини можуть змінитися і можливість своєчасно погашати борг буде вже не та , що раніше. Тому вирішуючи , який взяти кредит , варто звернути увагу на перспективу рефінансування. Ця обставина часто використовується позичальниками , якщо виникають фінансові труднощі. Повторно виданий кредит для погашення попередньої позики дозволить зберегти бездоганною свою репутацію , і дані в кредитній історії .

Крім того , важливим є питання , як отримати кредит готівкою з можливістю подальшої реструктуризації. Зміна деяких умов в кредитному договорі за погодженням з банком теж може вирішити проблему своєчасного погашення кредиту.

Просмотров: 430 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar