Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

11:44
Как погасить кредит приватбанк , дельта банк через терминал
Як погасити кредит через термінали QIWI

Провести платіж в рахунок оплати кредиту можна через термінали платіжного сервісу QIWI , що є роздрібним брендом компанії « Об'єднана система моментальних платежів» ( ОСМП ) .

Партнерами QIWI на сьогоднішній день виступають більш ніж 100 фінансових установ : Альфа- Банк , «Російський Стандарт» , «Тінькофф Кредитні Системи» , Ощадбанк , Московський Кредитний Банк , Райффайзенбанк , Нордеа Банк , ОТП Банк , Хоум Кредит Банк , ВТБ 24 і багато інших .

При первинному погашенні кредиту через термінал самообслуговування QIWI потрібно на головній сторінці пристрої натиснути на кнопку « Погашення кредитів » або «Оплата послуг» - «Послуги банків » - « Погашення кредитів». Далі слід вибрати свій банк.

Потім для ідентифікації платника в більшості випадків потрібно вказати БИК фінансової організації або його відділення / філії , в якому був виданий кредит , а також номер рахунку позичальника або його карти . Існують і інші способи ідентифікації , наприклад за номером кредитного договору (у Алтайенергобанк ) . Тому платнику заздалегідь потрібно підготувати всі необхідні дані для платежу .

На цій же сторінці можна на калькуляторі розрахувати розмір комісії , яка буде стягуватися за проведення даної операції.

Далі система відобразить вікно , куди потрібно ввести особисту інформацію : дату і місце народження , а також Ф. І. О. платника. Ці відомості необхідно вносити відповідно з даними , зазначеними в паспорті.

Потім потрібно ввести номер мобільного телефону , далі - ПІН -код , виданий при реєстрації « QIWI Гаманця ». Якщо ж даний платіж - перший , то при його здійсненні відбувається автоматична реєстрація платника в системі , і йому на номер мобільного телефону висилається ПІН -код .

Після чого потрібно вказати суму , яка буде перерахована в рахунок погашення кредиту , підтвердити оплату і здійснити платіж . Потім потрібно обов'язково забрати квитанцію , яку слід зберігати до моменту повного погашення кредиту.

Вся зазначена позичальником інформація зберігається в його «Особистому кабінеті » і використовується при повторному погашенні кредиту .

Повторна оплата кредиту відбувається за допомогою опції головного меню « Особистий кабінет» , в якому потрібно ввести номер мобільного телефону та ПІН -код .

Потім на головній сторінці необхідно вибрати опцію «Оплатити послуги » і , перейшовши в свою « Адресну книгу » , вказати потрібний платіж і натиснути на кнопку «Сплатити» . Ввести суму , необхідну для погашення позики , натиснути ще раз на кнопку «Сплатити» . Перевірити вказані дані і підтвердити оплату . Далі необхідно вибрати спосіб оплати: з балансу свого « QIWI Гаманця » , з картки або готівкою. Для проведення платежу натиснути на кнопку «Вперед» і забрати квитанцію про оплату.

Як правило , виконання платежів на користь банків- одержувачів здійснюється протягом трьох банківських днів з моменту здійснення платежу. Але при перекладі грошей в деякі кредитні організації кошти зараховуються моментально (наприклад , в « Тінькофф Кредитні Системи» , Альфа -Банк , банки «Відкриття » , «Російський Стандарт» і т. д.).

Комісія за здійснені операції варіюється залежно від банку , на користь якого здійснюється перерахування . Наприклад , плата за здійснення платежу в рахунок погашення кредиту в Альфа-Банку складе 2% від суми внесеного платежу , але не менше 12 рублів , в «Російському Стандарті » - 1,5% , мінімум 12  , в ЮніКредит Банку - 1 , 5% , але не менше 50 .

Варто відзначити , що завжди після проведення операції через термінал слід поцікавитися у банку , надійшов платіж на рахунок чи ні. В останньому випадку потрібно зателефонувати за номером, вказаним на чеку , і повідомити консультанту про свою проблему
Просмотров: 3911 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar