Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Как появилась онлайн заявка на кредит
13:38
Как появилась онлайн заявка на кредит

Вперше людство зіткнулося з поняттям кредиту в момент виникнення обміну товарами між людьми , зародження виробництва , тоді як сьогодні доступні банки онлайн , в які подається заявка на кредит , не покидаючи офісу або будинку. Основоположним фактором позики була довіра між учасниками договору . Однак , вже в 6 столітті до Різдва Христового було висунуто поняття особистого кредиту - рабства на тривалий період. А вже в період правління царя Соломона були введені нововведення , в результаті яких особиста відповідальність замінювалося майнової . Тепер на землі кожного боржника стояв стовп з написом про заставу . Даний стовп прозвали іпотекою , або заставою в перекладі з грецької мови.

Незважаючи на усталену практику , такі вчені як Д. Ріккардо , А. Сміт , Дж. Міль та А. Тюрго давали визначення таких відносин зовсім інакше. На їх думку , блага , виражені в матеріальних цінностях , є об'єктом кредитування , а їх рух в суспільстві з метою подальшого перерозподілу і є таке поняття як « оформити кредит». Робота тодішніх банків повною мірою будувалася на тлумаченні саме вищевказаної теорії .

Спочатку кредит оформити вирішувалися люди , яким необхідно було вирішити певні потреби. Наприклад , якщо селянин залишався без врожаю через погодні умови , щоб прогодувати себе і свою сім'ю , він брав у борг один мішок зерна. Відповідно, на наступний рік , хлібороб повинен повернути крім одного мішка , другий , так би мовити , обумовлений відсоток . У разі неможливості повернути позику , селянин віддавав за борги все своє майно або йшов в рабство.

Такий прояв сучасного коллекторства викликало масу негативних емоцій у суспільстві . Захищати інтереси знедолених хліборобів встала церква . Священнослужителі стверджували , що давати в борг потрібно без очікування вигоди , приводили в приклади різні святі писання. На бік церкви встав і Аристотель , який заперечував відсоток як додатковий дохід. В результаті папа Римський 1274 року заборонив використовувати відсоток за користування матеріальними благами .

Починаючи з середньовіччя , держава перестає втручатися в регулювання кредитних взаємин і лише контролює максимальну величину відсотка. Як відомо , вже з 19 століття величину відсоткової ставки ніхто не контролює. Сьогодні можливість оформити кредит онлайн (Київ) є невід'ємною частиною нашого життя. Онлайн заявка на кредит дозволяє економити позичальникові настільки дорогоцінний час .

Просмотров: 700 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar