Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Как занять денег у частного лица? Занять деньги под проценты, срочно
13:16
Как занять денег у частного лица? Занять деньги под проценты, срочно

В українській мережі все частіше можна помітити такі оголошення , як « Взяти гроші в борг у приватних осіб ». Більшість користувачів недовірливо ставляться до подібних заголовкам. Ви повинні знати , що послуга приватного кредитування являють собою повністю законну діяльність , яка заснована на законодавчій базі. Так що , якщо вам потрібні гроші під відсотки , Україна сьогодні має цілий ряд фахівців , здатних забезпечити вам більш вигідні умови, ніж банк.

Наступне , що ви повинні запам'ятати назавжди , це те , що найважливіший документ , який допоможе безпечно отримати гроші в кредит в Україні , являє собою договір . Максимально уважно вивчіть договір , прочитайте кожне слово , аж до маленьких непомітних виносок (на них рекомендується звернути найбільшу увагу ) , реквізитів .

dengi pod protsentyi 300x225 Як взяти гроші в борг у приватних осіб

Далі ви повинні звернути увагу , чи вказана сума позики , а також період , протягом якого необхідно повернути борг , чи є будь процентні ставки , схеми погашення , а також вказується чи відповідальність обох сторін у разі найменшого порушення постанов договору .

Третій етап - особливість , яку мають гроші онлайн ( Україна ) . Справа в тому , що договір позики у приватної особи може вважатися укладеним не тоді , коли ви його підпишете , а в момент отримання коштів в руки. Саме факт отримання грошових купюр обов'язково повинен затверджуватися розпискою .

Не варто переживати , якщо кредитор пропонує обійтися без договору , обмежившись однією лише розпискою , це вельми допустима міра. Зрозуміло , якщо в такому випадку ви будете відчувати себе занадто невпевнено , сміливо наполягайте на обов'язковому оформленні договору .

Будьте уважні !

    Якщо договір буде складений неправильно , то він буде розірваний з наслідками , які матимуть негативний характер як для вас , так і для приватної особи , що запропонував вам зайняти гроші під відсотки або під заставу
    Якщо загальна сума кредиту не перевищує розмір 250 гривень , ви вправі отримати позику на підставі усної домовленості . Якщо її розмір більше , то складання розписки , договору вважається обов'язковою умовою
    Законодавство стверджує , що завіряти договір про кредит нотаріально необов'язково , але бажано , особливо якщо мова заходить про велику суму грошей . Це необхідно для усунення усіляких непорозумінь у майбутньому , а також для підтвердження факту передачі коштів

Коли ви шукаєте терміново гроші під заставу , не забувайте , якщо приватна особа пропонує вам договір , в якому не вказується процентна ставка , цей договір не є дійсним.

Просмотров: 1538 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar