Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

11:53
Какие проценты по кредиту
Це одна з найважливіших статей на тему кредитування і , якщо Ви не знали або не помічали того , про що піде мова нижче , то це має справити на Вас враження і змусити поглянути по новому на кредитні продукти!

Отже , у всіх нас є досвід використання кредитів і кредитних карт. Насамперед ми звертаємо увагу на відсотки по кредиту і чим вони менше , тим вигідніше кредит . Це дійсно так , але чи всі ми помічали що нас обманюють банки ? .... граючи в наші ж ворота ! Адже коли ми беремо кредит під 25 % річних , то абсолютно впевнені що заплатимо саме 25 %.

Насправді все йде куди цікавіше , ніж ми припускали . Ми просто не помічали того , що за фактом , взявши кредит під відсотки , наприклад 25% , ми платимо всього 13,5 % на рік. Дивно , але це так і Ви зможете в цьому переконатися !

Поясню на простому прикладі. Припустимо Ви взяли кредит 100 000 р . на 1 рік під 20 % річних. Розрахуємо тепер на нашому онлайн кредитному калькуляторі що ж виходить:

Як ми бачимо переплата в рік склав не 20 000 р.. як передбачалося , а всього 10811 р . , що становить 10,8 % переплати на рік !

Ви можете перевірити цей факт на будь-якому іншому калькуляторі і з будь-якими іншими числами , вони покажуть теж саме. Коли Вам порахують графік платежів по кредиту в банку , Ви самі побачите , що реальна переплата в рік майже в 2 рази менше , ніж заявлений банківський відсоток.

Насправді все просто пояснити . Коли ми починаємо погашати кредит , ми платимо як саму суму кредиту , так і суму відсотків за кредит. Кожен місяць сума кредиту зменшується і нарахування відсотків по кредиту на залишок суми також стає менше. У підсумку виходить , що взяли ми кредит під низький відсоток на відміну від заявленого банком . Тобто щоб взяти кредит під 10 відсотків , достатньо знайти кредитна пропозиція під 19 відсотків річних. Якщо процентна ставка по кредиту менше , припустимо 17% то реальна переплата складе 9 % - це вже кредит під маленький відсоток.

Цей закон діє як на кредити , так і на кредитні карти. Якщо погашати борг за кредиткою не мінімальними платежами , як пропонує банк , а використовувати наш калькулятор кредиту , то переплата буде набагато менше заявлених банком відсотків.

На нашому сайті creancor.com ми ввели поняття " Переплата на рік" і Ви можете бачити в оглядах кредитних продуктів значок з реальною переплатою за кредитом . Виглядає так: Переплата на рік
Просмотров: 663 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar