Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:52
Кредит авто без первоначального взноса
Авто в кредит в Platinum Bank

Наявність власного автомобіля - давно не розкіш , а необхідність для багатьох. Тільки вартість сучасного транспорту не дозволяє купити його « прямо зараз» , та й немає в цьому необхідності. Послуги з кредитування автотранспорту практикуються сьогодні багатьма банками і кредитними товариствами , але якщо ви вирішили все-таки обзавестися своїм автомобілем , купити його зручно буде за допомогою Platinum Bank.

Умови кредитування в Platinum Bank для автомобілів спеціально не розроблялися , і на сьогоднішній день спеціального тарифу для автокредиту немає , але є дивно привабливі умови звичайного кредиту на велику суму. У чому різниця - не всі розуміють , але пояснити її не складно . Зазвичай автокредит являє собою цільове використання коштів , при якому позичальник не отримує суми на руки ні в якому вигляді. Він просто надає довідку - рахунок від організації, що надає автомобіль, і відправляє її в банк разом з комплектом документів . Як правило , при цьому до суми кредитування додається ще маса прихованих і явних платежів у вигляді страховок (як автомобіля , так і його власника ) , комісії банку і, зрозуміло , відсотки по кредиту.

У Platinum Bank вирішили « не морочитися » (висловлюючись сучасною мовою ) з усіма цими платежами , і зробити кредитування автомобілів простим і приємним. Послуга , за допомогою якої можна купити автомобіль , передбачає кредит готівкою або з використанням картки в сумі до 150 000 грн. Зрозуміло , купити автомобіль високого класу при цьому не вдасться , але цілком можливо придбати абсолютно нового залізного коня середнього класу. Саме такі автомобілі користуються найбільшою популярністю у жителів України .

Для отримання кредиту достатньо звернутися в будь-яке відділення Platinum Bank, надавши мінімальний набір документів : оригінал паспорта , ІПН та довідку про доходи за 3 місяці. Рішення приймається банком протягом 20 хв ( максимум 1 години і тільки в складних випадках - не більше доби) . Після цього ви сміливо можете вирушати на пошуки свого варіанту автомобіля, не важливо , буде він абсолютно новим або вже з пробігом . Кредит надається строком на 3 роки, але при позитивній історії , в тому числі і по поточному кредиту , завжди можна переоформити кредит в тому ж банку після консультації з фахівцями.

На офіційному сайті банку є всі умови з кредитування , і для зручності користувачів є у вільному доступі кредитний калькулятор. Суми щомісячних платежів вже включають всі комісії і відсотки по кредиту , тому можна бути впевненим , що остаточний показник платежів не перевищить сум , зазначених у калькуляторі . Широка мережа партнерів дозволяє погашати кредит в багатьох відділеннях банків без додаткових комісій , а також у відділення Укрпошти .

Користуватися послугами Platinum Bank легко і приємно. Значні суми кредитних коштів дозволяють не тільки отримати у власність автомобіль , а й кошти на його оформлення, обслуговування і страховку , але тільки на ті види , які ви самі вибираєте.
Просмотров: 799 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar