Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

12:27
Кредит иностранцам ОТ НЕРЕЗИДЕНТА Украина
В Україні " нерезиденту " взяти кредит практично нереально , навіть якщо ця людина , успішно працює в нашій країні росіянин .
Як іноземцю взяти в Україні кредит

Анатолій П. , громадянин Росії , вже кілька років живе і працює в Україні . Працює , треба сказати , абсолютно легально і за непогані , за київськими мірками , гроші (його щомісячний дохід складає приблизно $ 1,5-2 тис.). А не так давно він задумав взяти в одному з українських банків кредит на купівлю машини.

Здавалося б , жодних проблем з оформленням кредиту у нього не повинно було виникнути : реєстрація в Україні є, робота - легальна , більше того , навіть зарплата повністю " біла" . Та й вітчизняне законодавство не забороняє українським банкам видавати кредити громадянам іноземних держав ... Однак , зателефонувавши кілька десятків столичних банків , Анатолій зрозумів : з мрією про автокредиті доведеться розлучитися - кредитні інспектори фінансових установ дуже ввічливо , але твердо відмовляли йому у видачі кредиту .

Споживчі кредити - це для українців

Подібна ситуація - типова у відносинах між українськими банками і " нерезидентами " (саме так офіційно називаються ті , хто не є громадянином України ) . Переважна більшість банків не хочуть видавати іноземцям споживчі кредити , не готові оформляти для них кредитні карти , відмовляють у видачі " кеш " -кредитів .

- Згідно кредитній політиці , встановленої Правлінням банку , споживчі кредити видаються тільки резидентам - громадянам України , - так коментують у прес - центрі ТОВ Комерційний банк Дельта відмова кредитувати позичальників- іноземців.

Такий же , або приблизно таку ж відповідь почула і від представників більше десятка інших столичних банків . У неофіційній бесіді банкіри більш просто пояснили свою відмову кредитувати " негромадян " :

- Іноземець - ненадійний позичальник , - говорить один з банкірів , який побажав залишитися інкогніто. - Якщо він покине межі країни , не розплатившись по заборгованості , то ніхто не зможе змусити його розрахуватися за своїми зобов'язаннями. Адже для того , щоб зобов'язати громадянина іншої держави погасити свої борги в іншій країні , необхідно буде виконати масу довгострокових і дорогих процедур . І затівати їх заради слабкий , по суті , суми споживчого кредиту , ніхто не буде. Тому банкам набагато легше просто не давати кредити іноземцям .

Автокредит та іпотека - тільки з видом на проживання

Купити авто в кредит іноземцю в Україні теж непросто. Але - можливо. У тому випадку , якщо у " нерезидента " є офіційна робота з рівнем зарплати , що дозволяє виплачувати борги по кредиту і вид на проживання в Україні . Який, до речі , отримати ох як непросто.

У результаті спілкування більш ніж з п'ятьма десятками банків , з'ясувалося , що автокредит іноземцю готові надати Укрсиббанк і Форум . Для отримання такої позики , " гостям" треба надати на розгляд кредитного комітету набір документів, який складається з паспорта , ідентифікаційного коду , виду на проживання , довідки з місця роботи і рахунок -фактури з автосалону .

Для тих іноземних громадян , які перебувають у законному шлюбі , буде потрібно також письмово засвідчена згода чоловіка / дружини та копії документів " другої половинки " .

Також неохоче банкіри кредитують іноземців і на покупку житла , пред'являючи явно завищені вимоги щодо забезпечення повернення кредиту . Наприклад , якщо для громадян України достатньою заставою може виступати купується в кредит нерухомість , то іноземцям може знадобитися додаткова застава - як правило , у вигляді ще й інший належної їм нерухомістю ( крім тієї , яка , власне і купується по іпотеці ) .

А ваші грошики ми притулок!

У світлі активного небажання вітчизняних банків кредитувати іноземних громадян, які проживають на території України , якось дуже дивно виглядає їх гостинне ставлення до владникам - нерезидентам.

У першому ж банку , куди ми зателефонували з наміром уточнити про можливість розміщення коштів на депозит громадянином іншої країни , нас запевнили , що жодних проблем у нас не виникне. У тому випадку , якщо він знаходиться на території України на законних підставах.

Так , для того , щоб відкрити поточний картковий рахунок у більшості українських банків , нерезиденту буде потрібно лише паспорт і гроші (у розмірі початкового внеску на рахунок) .

А для того , щоб покласти свої заощадження на депозит , іноземцю , крім паспорта , доведеться надати банку "звіт" про походження коштів . Це може бути як довідка про заробітну плату , так і митна декларація, яка свідчить про легальне ввезення грошей в Україну .

Якщо звернутися до кредитної спілки ?

У кредитних спілках ( КС) також не горять бажанням видавати гроші " чужинцям" . "На жаль , нашим статутом не передбачена можливість видавати кредит громадянам іншої країни" , - саме таку відповідь вислухали ми в десяти кредитних спілках Києва .

До речі , подібна дискримінація - ініціатива представників кредитних спілок . Адже Держфінпослуг не забороняє КС приймати у свої лави іноземців (згідно із законодавством , лише члени КС мають право брати позику у фінансовій установі ) . Більше того , як пояснили кредитні спілки мають право видавати кредити " нерезидентам " у тому випадку , якщо майбутній позичальник зареєстрований в Україні і проживає в нашій країні більш ніж пів року.

Документи , необхідні для оформлення тимчасового дозволу на проживання :

Документи від підприємства:

- Свідоцтво про державну реєстрацію (друк + " копія вірна " ) ;

- Копія довідки статистики (друк + " копія вірна " ) ;

- Копія довідки з банку про відкриті рахунки (друк + " копія вірна " ) ;

- Довідка з податкової про відсутність заборгованості з податків і зборів (друк + " копія вірна " ) .

- Копія картки обліку в УГІРФО ( ОВІР ) (друк + " копія вірна " ) .

Документи від іноземного громадянина :

- Копія першої сторінки паспорта ( нотаріально завірений переклад на українську мову) ;

- Копія ідентифікаційного коду;

- Копія дозволу на працевлаштування ( нотаріально завірена ) ;

- Медичні довідки по СНІДу ( вул. Естонська, 3 ; Мануїльського , 19 Поліклініка МВС) , туберкульозу (у найближчій поліклініці ) , сертифікат від нарколога ;

- Довідка про відсутність судимості в Україні ;

- Довідка форма № 3 з ЖЕК про склад сім'ї . Якщо в квартирі ніхто не прописаний , довідка про те , що в квартирі ніхто не прописаний ;

- Заява всіх повнолітніх членів сім'ї ( з 18 років ) про відсутність заперечень щодо реєстрації громадянина;

- Документи, що підтверджують право власності або користування квартирою - договір купівлі -продажу , дарування або договір оренди , зареєстрований у ЖЕК ;

- Копія страхового поліса ( Укрінмедстрах ) ;

- Шість чорно - білих фотографій розміром 3х4 на матовому основі.
Просмотров: 1236 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar