Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:56
Кредит наличкой

Кредит готівкою залишається найшвидшим способом отримання фінансів на руки , але і найдорожчим , кажучи мовою банкірів. У банківській системі України даним видом кредитування займаються далеко не всі банки , зважаючи проблемності повернення таких позик. Про необхідні позичальнику знаннях відносно кредиту готівкою і про банки , його пропонують , і піде мова далі.

Проста арифметика або вважаємо вигоду

Отже, перш ніж звернутися до фінансової установи , уважно прорахуйте всі мінуси готівкового кредитування .

1 . Першим з них є високий відсоток і різні додаткові платежі . Для обивателя важливо розуміти : що таке процентна ставка ? Адже , проходячи повз вивіски кредит наличка під 11% на 4 місяці , багато хто подумає , що на 11 % це річна ставка . Але річною ставкою у такому випадку буде 33 % ( 11 % * 360 / 120). І це не все: банки для підвищення прибутковості кредиту готівкою придумали безліч додаткових платежів і комісій.

2 . Уважно прочитайте умови договору і приплюсуйте ці додаткові витрати до суми , яку заплатите за відсотками. Таким чином , отримаєте реальну переплату .

Кредит nalichka фото Кредит готівкою
Кредит наличка фото

3 . Є ще один нюанс , який необхідно знати - схема погашення кредиту готівкою. Як і в інших видах кредитування (авто , іпотека , споживче ) українські банки пропонують клієнтам дві схеми погашення позики - класичну та аннуїтетную . Причому співвідношення пропозицій приблизно 80 % на 20 % , на користь аннуїтетной схеми . І все тому , що при її виборі клієнт не може знизити процентні виплати , погасивши заборгованість по тілу кредиту достроково. Кредит наличка погашається рівними платежами , і відсотки нараховуються на тіло кредиту з першого дня. А класична система погашення заборгованості увазі нарахування відсотків на залишок тіла кредиту - заборгованості . Таким чином , достроково вносячи платежі , клієнт може зменшити підсумкову переплату . Не всі банки йдуть на це , а лише зараховують дострокове погашення в рахунок останніх місяців. Оформлення kredita Кредит готівкою

Що необхідно зробити перед прийняттям рішення про кредит готівкою

В інтернеті є спеціальні ресурси , які порівнюють пропозиції банків за параметрами і вигідності . Обов'язково скористайтеся ними , щоб вибрати найбільш вдалий варіант. Кредит готівкою на українському ринку пропонують наступні банки : Альфа банк , Правекс , Марфін , Київська Русь , Ощадбанк , ВТБ , Імексбанк , Юніверсал , ВБР , Креді Агріколь , Ерсте .

Оформлення кредиту готівкою

Нехтуючи вниканием у вищеописані нюанси готівкового кредитування , клієнт робить для себе такий займ максимально дорогим. При цьому постійне користування таким способом отримання готівки призведе до боргової ями , що не вигідно ні йому самому , ні банку позичальнику.

Просмотров: 562 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar