Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

11:14
Кредит наличными с доставкой на дом по почте
Кредитні картки з доставкою поштою

В даний час існує величезна кількість різних банків і їх філій , але не всі такі фінансові установи можуть висилати кредитні карти поштою. Наприклад , банк Ренесанс Кредит не висилатиме кредитну карту поштою , але цілком може зробити це за допомогою кур'єра , відправивши з ним " Прозору " карту свого банку.

А ось такий банк , як " Тінькофф " здійснює відразу 2 способу доставки кредитних карт. Так кредитна карта як «Тінькофф Платинум» , яка була попередньо замовлена ​​на сайті в інтернеті , може бути відправлена ​​як поштою , так і в супроводі кур'єра даного банку. Кредитна карта , отримана поштою , містить кредитний договір , який повинен бути підписаний одержувачем і відправлений назад в банк разом з копією паспорта. І вже після розгляду і схвалення банком отриманого договору банк може відправити свого клієнта sms повідомлення , яке буде містити дані про право активації даної карти.

У Бинбанке схема аналогічна : тобто клієнт також залишає заявку на сайті і після цього отримує кредитну картку та копію договору поштою після закінчення 10 днів . Підписаний договір і копія паспортних даних відправляється назад у банк на перевірку і схвалення і , отримавши згоду від банку , кредитна карта активується клієнтом безпосередньо в колл - центрі і повністю готова до використання. Але дана схема притаманне тільки таким містам , які не мають відділень Бінбанку . А якщо даний банк або філія в населеному пункті присутній , то договір необхідно укладати безпосередньо у відділенні цього банку.

Сайт Зв'язкового банку також містить інформацію про можливість отримання кредитної картки за допомогою пошти , але в більшості випадків ці кредитні карти доставляються кур'єром або отримують в Центрі зв'язку « Зв'язковий ».

«Кредит Європа Банк » за бажанням клієнта в онлайн - заявці на отримання кредитних карток " Card Credit Classic » і « Card Credit Gold » може також відправити карту за допомогою рекомендованого листа . А сама активація та отримання ПІН - коду кредитної карти можливі тільки при зверненні до відділення банку .

Також висилається кредитна карта поштою і Смартбанком , але перш за все , необхідно залишити заявку на сайті цього банку і почекати телефонного дзвінка від фахівця , після чого вже є можливість отримати кредитну карту у відділенні пошти. Також в деяких випадках карти доставляються кур'єрами .

Але є й такі банки , які можуть вислати кредитні карти поштою тільки на свій розсуд і тільки перевіреним клієнтам , це: « Хоум Кредит» , «Альфа -Банк» , ОТП Банк і «Російський Стандарт ».

Щоб оформити кредитну картку через інтернет необхідно просто зайти на сайт обраного банку і оформити онлайн - заявку . Заявка являє собою дуже докладну анкету , в якій потрібно залишити відомості про себе ( П.І.Б.) , про місце роботи і доходи , про наявність майна та багато іншого.

У разі схвалення договору працівники банку зв'язуються з клієнтом і запрошують його в банк , але також у ряді випадків кредитні карти відсилаються і поштою. Активація картки відбувається з вчиненням дзвінка у відділення банку або при звернення безпосередньо в сам банк.

Також широко відомі випадки , коли кредитні карти приходять разом з поштою , але що не були раніше замовлені. Це відбувається зазвичай за бажанням банків , з якими клієнт вже мав справу і вчасно гасив кредит .

Кредитні карти , які висилаються поштою , мають свої переваги: ​​економить час і дозволяє досконально і спокійно вивчити договір в домашній обстановці.

Але існують і мінуси таких доставок кредитних карт - процентна ставка на такі карти підвищена, а гранично допустимий ліміт , навпаки , занижений.
Просмотров: 1127 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar