Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:43
Кредит СПД для ЧП
СПД - суб'єкт підприємницької діяльності . Розраховувати на допомогу держави можуть тільки особливо великі СПД. Щоб отримати кредит СПД меншого масштабу доводиться звертатися в банки. Розглянемо умови , на яких це відбувається.

У СПД немає статусу юридичної особи . Це означає , що СПД юридично поєднує властивості фізичної особи та підприємця . У цьому криється причина , за якою банки не готові надавати кредити СПД , чия діяльність не довела свою успішність хоча б протягом одного року . Новоутворені СПД будуть відчувати максимальні труднощі при спробах отримати банківський кредит . Крім того , існує маса проблем при рефінансуванні - звичайна практика погашення попереднього кредиту за рахунок нового не пропонується СПД.

Крім того , на кредит можуть не розраховувати ті з СПД , які займаються гральним бізнесом , виробництвом та / або реалізацією шкідливої ​​для здоров'я продукції , не виключаючи тютюнові вироби і алкоголь , ну, і все, що пов'язано з зброєю або військовою діяльністю .

Щоб отримати кредит СПД , які не відносяться ні до чого з перерахованого вище , потрібно зібрати і надати банку наступний пакет документів:

паспорт , ідентифікаційний код , ксерокопію ; договір оренди; патент , а також квартальні податкові декларації за два останні квартали ; свідоцтво про реєстрацію підприємства . Можливо , що банк назве якісь додаткові документи.

Що ж до того , на що можна розраховувати , приходячи за кредитом в банк , то ось невеликий перелік можливостей:

Ви можете отримати кредит готівкою , який дається банком для відкриття бізнесу або поповнення оборотних коштів . Забезпечення повернення кредиту заставою застосовується в більшості випадків надання кредитів для бізнесу , але зараз є достатня кількість банків , згодних на надання кредиту без застави.

Другий варіант - це цільовий комерційний кредит на придбання автотранспорту , його можна вважати різновидом автокредиту для фізичних осіб - на нього поширюються всі ті ж правила , які існують у звичайному автокредиті . Але цільовий кредит може бути не тільки для придбання автомобіля , можна взяти гроші і на придбання обладнання , матеріалів , на проведення ремонту чи реконструкції приміщень - головне, що всякий цільовий кредит передбачає підтвердження цільового використання грошей , вам потрібно буде зібрати і пред'явити банку всі чеки і документи по витратах кредитних грошей .

Третій варіант - невеликі суми , які використовуються підприємствами для усунення касових розривів , ці мікрокредити видаються на досить короткий термін. Як варіант , це може бути овердрафт на картку.

Можна було б порекомендувати в окремих випадках намагатися отримати кредит не як СПД , але як фізична особа , але це може бути ускладнене тим , що підтвердження доходів , які підприємець сам собі нараховує, викличе недовіру в банку. А суми , на які можна розраховувати без довідки про доходи , зазвичай не того масштабу , який потрібно для потреб бізнесу.
Просмотров: 759 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar