Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:54
Кредити на авто в Укргазбанку


Купівля власного автомобіля є метою багатьох людей. Однак далеко не кожен може відразу викласти всю суму за таку дорогу покупку. оптимальним варіантом для отримання бажаного є оформлення кредиту в одному з комерційних банків . Укргазбанк надає своїм клієнтам можливість втілити мрію про власний транспортному засобі в реальність. Для цього необхідно лише скористатися одним з пакетних кредитів .

Сума , яку банк може запропонувати для придбання автомобіля , буде коливатися в межах від 10 000 до 500 000 гривень. Остаточний її розмір буде визначатися при укладенні договору. В цілому можна отримати позику в розмірі до 90 % від вартості придбаного автомобіля. Мінімальний внесок майбутнього власника авто повинен становити не менше 10 % від вартості машини. Максимальний термін кредитування становить 7 років. Це не так багато , як пропонують деякі інші фінансові організації , однак такий період є досить вигідним для позичальника. Сума відсотків і комісій , які йому в підсумку доведеться заплатити , не будуть надто великими .

Укргазбанк співпрацює з найбільшими в Україні компаніями , які займаються продажем нових , що були у вжитку , заставних та інших автомобілів. Так , спеціальні умови співпраці функціонують , якщо клієнти банку планують придбати автомобіль в таких компаніях і автосалонах , як « УкрАвто» , VIP Авто » , « Автотрейдінг Аттол Груп » , « Богдан- Авто Холдинг » , « Автомрія »та інших . Партнерські відносини Банкас реалізаторами автомобілів прискорюють процедуру оформлення документів та видачі кредиту .

При видачі кредиту , банк вимагає в обов'язковому порядку проводити страхування майна , яке виступає зологом . Крім того , автомобіль, що купується вноситься до державного реєстру обтяженого майна . Вартість цієї процедури становить 120 гривень. Обов'язкове страхування обійдеться власникові в 83 гривні. Оформлення договору вимагає виплати спеціально передбаченої держмита в розмірі 0,1 % від придбаного майна . Нотаріальні послуги обходяться приблизно в 1500 гривень. Крім того , позичальник самостійно оплачує всі передбачені платежі і держмита в органах державтоінспекції.

У цілому умови автокредитування в Укргазбанку є досить привабливими для людей з середніми доходами.
Просмотров: 580 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar