Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

14:28
Кредитні карти банків


Кредитні карти банківВажливо ! Перейшовши за посиланням у заголовку , можна більш детально ознайомитись з умовами та вимогами до позичальників з оформлення кредитної картки не залишаючи сайт , а так само , оформити заявку на кредитну карту онлайн у вибраному банку .
Популярні пропозиції по кредитних картах . Умови оформлення та вимоги банків

Кредитна карта Plastilin від банку Кредит Москва
Карта Plastilin від банку « Кредит- Москва»

«Пластилін» - це пільгова кредитна карта преміального рівня Master Card Gold , яку пропонує банк « Кредит- Москва».

Кредитний ліміт до 300 000р у вигляді відновлювальної лінії . Пільговий період складає 55 днів, далі відсоток по кредиту з розрахунку 26,4 % річних. Оформити картку можна з 18 років , чим можуть похвалитися далеко не всі банки , при цьому постійна реєстрація за місцем перебування банку не потрібно.

Кредитна карта банку Райффайзен
«Райффайзенбанк »

Дочірнє підрозділ міжнародної корпорації - Райффайзенбанк в Росії пропонує декілька кредитних карт в тому числі і карти « Travel » для мандрівників і туристів.
Кредитний ліміт по звичайних ( не " золотим» ) кредитках досягає 300 000 рублів, а середня ставка по кредиту складає 24% річних. Пільговий період 50 днів. Безкоштовний інтернет банкінг , отсуствіє оплати за щорічне обслуговування , якщо витрати по карті перевищують 8000 рублів щомісячно .

Кредитна карта банку Москви
«Банк Москви»

«Банк Москви » пропонує широку лінійку карткових кредитів , покликаних задовольнити будь-які запити клієнтів , незалежно від рівня їх доходів і соціального статусу : класичну , золоту , платинову картку із кредитним лімітом та кредитну картку «Мій проїзний» , яку гідно оцінять позичальники , які часто користуються метро і наземним транспортом Москви і області . У середньому за умовами банку можна розраховувати на кредитний ліміт до 350 000 рублів під 26% річних. Пільговий період до 50 -ти днів на всі операції по карті. Безліч магазинів - партнерів банку , в яких можна отримати суттєві знижки.

Класична кредитна карта банку Російський Стандарт
«Російський Стандарт»

Банк «Російський стадарт » одним з перших почав активне кредитування і основним напрямком банку є кредитні картки .

Вибір карт неймовірно величезний: класика , Gold , з системою « Cash Back » , і популярна « Cтуденческая карта » одержати яку можна з 18 років.

Кредитний ліміт на стандартних картах 450 000р , процентна ставка від 29% на більшості кредитних карт. Мінімальний пакет документів та онлайн оформлення .

Кредитна карта прозора Ренесанс банку
«Ренесанс кредит»

Банк заснований в 2003 році входить до «Топ 100" найбільших банків Росії , є одним з лідируючих банків у секторі кредитування .

В даний момент банк пропонує 5 кредитних карт. Однією з найпопулярніших карт є кредитна картка « Прозора » яка такою і є . Ліміт по картах 300 000р безпроцентний період 55 днів , ставка кредитування 24% річних. Оформити можна з 20 років , заявку можна подати онлайн .

Кредитна карта банку Хоум Кредит
« Хоум Кредит Банк »

Банк « Хоум Кредит » входить до «Топ -10" за обсягами кредитування населення і займає провідні позиції на ринку фінансової роздробу.

Кредитна карта банку досить популярний фінансовий продукт , ліміт по якій встановлюється в межах 200 000р ставка кредитування від 34.9 % залежно від наданих документів . Пільговий період використання до 51 дня , вік позичальника від 23 років.

Платинова карта банку Тинькофф
Банк «Тінькофф Кредитні Системи»

Основний напрямок банку роздрібний обслуговування населення.

Банк Тінькофф пропонує 3 види кредитних карт , Platinum , Однокласники і Світ книг.

Ліміт по картах обмежений до 300 000р . ставка по кредиту розраховується індивідуально і починається від 24.9 % річних. Пільговий період по кредиту 55 днів , оформити заявку можна онлайн без відвідування банку .

Кредитна карта Пробизнесбанка
« Пробизнесбанк »

Пробізнесбанк входить у фінансову групу « Лайф» і займає в ній провідні позиції. Банк пропонує своїм позичальникам іменні та миттєві кредитні карти.

Кредитний ліміт досягає 1 млн. рублів без забезпечення , далеко не всі банки пропонують настільки великі ліміти. До 75 т. р. заявку можна подати онлайн , вище цієї суми доведеться надати додаткові документи та відвідати офіс банку . Ставка по кредиту від 24 % річних , безпроцентний період 55 днів , позичальник може сам вибрати суму щомісячного платежу .

Кредитна карта Приватбанку
« Москомприватбанк »

« Москомприватбанк » пропонує нецільову карту «Універсальна » з кредитним лімітом та відновлюваної лінією , яку можна відкрити без забезпечення і документів про дохід .

Кредитний ліміт по карті 250 000р , ставка по кредиту від 22.8 % річних на фактично використовувану суму коштів . Пільговий період використання до 55 днів , вік позичальника від 20 років. На карті можна зберігати власні кошти , необмежені можливості використання .

Кредитна карта банку Авангард
Банк «Авангард »

АКБ «Авангард » був відкритий в 1994 році і є одним з найбільших банків , за чистими активами займав 55 -е місце серед інших російських банків .

Банк пропонує позичальникам кілька видів кредитних карт, у тому числі і з першим пільговим періодом до 200 днів і величезною кількістю дисконтних програм зі знижками до 25%. Ставка по кредиту залежить від місяця з дня виникнення безперервної задолжності і починається від 15% річних у рублях. Початковий ліміт по карті 50 000р , оформити можуть громадяни РФ старше 19 років.

Кредитна карта Бінбанку Еlixir
Карти Бінбанку Еlixir

Спеціальний проект Бінбанку Еlixir дистанційно пропонує цілий ряд банківських послуг фізичним особам. Банк готовий запропонувати кілька видів кредитних карт за спеціальною програмою та спрощеними умовами оформлення й отримання. Максимальна сума кредитного ліміту 600 т.р. по мапі Еліксир Золото , за іншими картками ліміт менше. Ставка по кредиту встановлюється індивідуально , пільговий період 55 днів , мінімальний термін оформлення , швидкий розгляд заявки , можлива доставка карти на будинок.
Перевага кредитних карт перед іншими видами кредитування

Кредитна карта банків на сьогоднішній день це самий зручний, простий і найбільш вигідний вид кредиту який доступний практично всім без винятку позичальникам . Отримати картку можна без підтвердження доходів і надавши в банк один єдиний документ - паспорт. Більше того відвідувати офіс банку позичальникові не обов'язково , процес оформлення відбувається онлайн , а готову карту доставлять за адресою. Рівень доходів не грає ролі т.к. кредитний ліміт розраховується виходячи з фінансового стану позичальника .

Кредитна карта є єдиним видом умовно безвідсоткового кредиту , в тому випадку якщо задолжностьи погашається в перебігу пільгового періоду ( зазвичай 55 днів). Більше того використовуючи кредитку як засіб оплати , можна отримати приємні знижки , бонуси або накопичувальні бали залежно від того чиїм спільним продуктом являяется кредитна карта . Ще одна з переваг банківської карти , що це свого роду запасний гаманець , коштами з якого можна скористатись у скрутних фінансових ситуаціях .

    
Мінімум документів зазвичай паспорт і другий документ
    
Без відвідування банку - онлайн заявка і доставка картки на будинок ( не завжди)
    
Швидкий розгляд заявки на карту від декількох годин
    
Пільговий період по кредиту , як правило 50-55 днів
    
Не потрібно платити якщо не користуєтеся позиковими засобами
    
Відновлювана кредитна лінія
    
Зручність використання і і безліч варіантів повернення коштів
    
Знижки, бонуси , бали та ін від партнерів банку

Поради при оформленні заявки на кредитну карту

    
Заявка відразу в кілька банків не тільки збільшує шанси на отримання кредитної картки , але і дозволяє оформити відразу два кредити одночасно , якщо вам потрібна велика сума відразу. Докладна стаття ;
    
Поставтеся до заповнення заявки на кредитну карту з усією відповідальністю. Подивіться чи все поля заповнені , чи правильно залишені контактні дані , чи вірно вказаний тип бажаної карти і т.д ;
    
Чим більше вірні і докладні дані ви залишите тим більше шансів схвалення заявки , вказуйте вірну інформацію і не перебільшуйте ваші справжні доходи . Не потрібно приховувати кредитну історію навіть якщо вона зіпсована ;
    
Ставка по кредиту не єдиний важливий критерій , зверніть увагу на бонуси , знижки від партнерів банку та інші переваги . Іншими словами оцінюйте пропозицію цілком.

Ці прості поради дозволяють збільшити шанси на успішне схвалення онлайн заявки на кредитну карту в кілька разів і позбавити позичальника від зайвих проблем з оформленням .
Відео про переваги оформлення кредиту на карту
Просмотров: 1232 | Добавил: blouse | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar