Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

19:02
Кредитование наличными под залог недвижимости

Фінансова ситуація в Україні свідчить про те , що банки все частіше вимагають заставу у вигляді квартири , оформляючи позики готівкою . Ситуація пояснюється зростанням вартості нерухомості та подорожчанням іпотечних продуктів. Ліміти кредитів , при цьому , збільшується , а самі гроші можна отримати готівкою . Володіючи іпотекою як ліквідної застави , банківські установи в деяких випадках навіть не прагнуть вникнути в призначення кредиту . Споживачі , у свою чергу , дуже навіть не проти брати позику готівкою на таких умовах , оскільки гроші вони вже зможуть витратити куди завгодно - на весілля , ремонт , навчання або відпустку на Кіпрі.

Якщо вам потрібна інформація про те , як оформити кредит готівкою , не варто поспішати укладати договір з першим банком , який дав вам згоду. Варто знати , що є категорія банківських установ , які все-таки цікавляться призначенням кредиту , оскільки саме від цього залежить , чи дадуть вам займ готівкою. Пояснюється це тим , що при видачі готівки у великих обсягах істотно зростає ризик неповернення , а банки не бажають пов'язувати з неповерненням , навіть якщо вони застраховані нерухомістю позичальника . У разі несплати боргу фінансова установа змушена буде продавати закладену нерухомість , а цей процес вимагає додаткових тимчасових і фінансових витрат , до того ж , не факт що банку вдасться продати квартиру позичальника на вигідних умовах. Також позики готівкою , які не були повернені , входять в негативну статистику і псують банку репутацію.

Кредити готівкою не всі банки видають з великим бажанням , навіть якщо у позичальника є всі шанси на успішне оформлення та вдале закриття позики надалі. Насамперед , банківська організація змушена буде витратити кошти і час на такі процедури як інкасація та переведення у готівку . До того ж , перевести кошти на рахунок продавця або забудовника більш надійно , ніж подарувати гроші людині з валізою.

Так чи інакше , кредитування готівкою все ж бере верх , оскільки ринок диктує банкам своїм умови. Фінансова установа часто змушене йти на поступки і видавати кредити готівкою. Розглянута послуга доступна у Сведбанку , Пумбі , Діамантбанку і Укргазбанку . Ліміт, при цьому , становить 300 тис. доларів.

Вивчаючи інформацію про те , як оформити кредит готівкою з квартирою в якості застави , потенційний позичальник повинен розуміти , що такий вид кредитування вимагає більше витрат не тільки з боку банку. З власного гаманця доведеться платити за ризик банку , додатково необхідно буде оплатити послуги нотаріуса за оцінку нерухомості , оформляючи кредитування готівкою .

Просмотров: 972 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar