Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

10:04
Кредиты госслужащим ГОС ФОРМА ФИНАНСЫ
Пільгові кредити для держслужбовців і працівників бюджетної сфери від ВАТ «АК БАРС » БАНК


Сьогодні , коли більшість банків відмовляє в кредиті держслужбовцям і працівникам бюджетної сфери через низький рівень доходів , «АК БАРС » Банк розробив спеціалізовані кредити для даної категорії осіб . За допомогою цього виду кредиту можна купити автомобіль , побутову техніку , оплатити путівку та інші споживчі потреби. Цілі можуть бути різними. А суть одна - можна реалізувати свої мрії вже сьогодні. Більш докладно про дані кредитних продуктах нам розповість начальник управління розвитку роздрібного продуктового ряду ВАТ «АК БАРС » БАНК Ельдар Галеев .

Ельдар Галєєв - Ельдар Халяфовіч , наскільки високим є попит бюджетників на кредити ? Ініціативні вони?

- Хотілося б нагадати , що кредити для держслужбовців і працівників бюджетної сфери « АК БАРС » Банк впровадив відносно недавно - з 18 жовтня 2010 року. Тим не менше, вже зараз можна говорити про затребуваність даних продуктів: значно зросла кількість звернень громадян за консультацією в call - центр та офіси Банку , в тому числі з питань кредитування працівників бюджетних організацій. За оцінками фахівців Банку , завдяки широкому висвітленню в ЗМІ питань кредитування фізичних осіб , а також з урахуванням сезонності , до кінця року попит на нові кредитні пропозиції значно зросте.

- Як характеризується платоспроможність бюджетників ? Її достатньо для видачі кредиту ?

- За офіційними даними , в Росії налічується 14,5 мільйона працівників бюджетної сфери , причому тільки 3,7 мільйона з них є працівниками федерального рівня, решта бюджетники трудяться на рівні суб'єктів РФ і муніципальних утворень . Середній рівень заробітних плат у зв'язку з переходом на нові системи оплати праці був збільшений на 50-200 % у порівнянні з 2008 -2009рр. Оскільки бюджетні організації фінансуються за рахунок коштів федерального або місцевих бюджетів , доходи таких клієнтів стабільні, прозорі і досить прогнозовані. Саме ці характеристики мають вирішальне значення для Банку з точки зору мінімізації можливих ризиків .

Відносно достатності одержуваного бюджетниками доходу для видачі кредиту , необхідно відзначити , що до зазначеної категорії клієнтів застосовується стандартна методика визначення максимально можливої ​​суми кредиту .

- Наскільки високий ризик неповернення при кредитуванні бюджетника ?

- Як було сказано раніше , ризики неповернення позикових коштів при кредитуванні працівників бюджетної сфери трохи нижче в порівнянні з іншими клієнтськими сегментами. З урахуванням даних характеристик , Банк пропонує спеціалізовані пільгові продукти : споживчий кредит «Пільговий » і автокредит «АК БАРС - Пільговий» зі зниженою відсотковою ставкою.

- Є такі бюджетники , яких ви не кредитуєте ?

- Умови програми кредитування держслужбовців і працівників бюджетної сфери не передбачають будь-яких спеціальних обмежень. Клієнт повинен відповідати стандартним вимогам Банку (вік , дієздатність , наявність постійної реєстрації на території Російської Федерації в регіоні присутності Банку та офіційне місце роботи і т.д.) і мати достатній для отримання запитуваної суми рівень доходів . Слід зазначити , що при недостатності особистого доходу позичальника Банк може врахувати сімейний дохід , тобто сукупний дохід позичальника та його дружина ( - ги ) . При цьому організація , в якій працює чоловік ( - га ) позичальника , може бути як державної / бюджетній, так і комерційною структурою .

- Середній розмір зарплати бюджетника ?

- За даними Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку Росії , на нові системи оплати праці перейшли всі федеральні бюджетники , 40 регіонів і ще 43 регіону почали цей процес і завершать його в 2011 році. З їх впровадженням середня зарплата в охороні здоров'я федерального підпорядкування збільшилася на 3,9 % ( до 27,1 тисячі рублів) ; в освіті - на 9 % ( до 22,9 тисячі рублів) , в науці - на 8 % ( до 24,4 тисячі рублів). Загалом середня заробітна плата федеральних бюджетників за півріччя зросла на 6,8 % ( до 26,6 тисячі рублів).

- Який у банку загальний показник планованої видачі кредитів бюджетникам ?

Із запуском нових кредитних пропозицій , таких як програми кредитування державних службовців і бюджетників , Банк планує суттєве збільшення клієнтської бази , а також нарощування портфеля споживчих кредитів до середньоринкових показників банків , що входять у ТОП -20.

- На скільки процентні ставки за кредитом нижче інших кредитів?

- Програми для держслужбовців і бюджетників передбачають більш вигідні умови кредитування: знижену процентну ставку за кредитом , низький розмір мінімального початкового внеску. Різниця в процентних ставках порівняно зі стандартними пропозиціями Банку може досягати декількох процентних пунктів залежно від типу кредиту ( споживчий кредит / автокредит ) , а також обраних позичальником параметрів кредитної угоди ( вид транспортного засобу , відсутність / наявність додаткових послуг і опцій ) .

- Які державні ініціативи потрібні в області кредитування бюджетників ? Уряд багато говорить про необхідність активної підтримки останніх , але ось що воно для цього реально робить?

- На наш погляд , для подальшого вдосконалення умов споживчого та автокредитування бюджетників необхідна активна державна підтримка , оскільки багато кредитних організацій поки не готові до значної модернізації кредитних пропозицій. Найбільш прийнятним варіантом , на думку фахівців Банку , є поділ між банком і державою кредитних ризиків , надання державних гарантій , або субсидування процентних ставок . В ідеалі можлива розробка спеціальної федеральної програми споживчого кредитування державних службовців та працівників бюджетної сфери.
Просмотров: 629 | Добавил: blouse | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar