Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

10:55
Купить собаку в кредит
Сьогодні звичка жити в кредит стає все більш і більш поширеною. Люди вже позичають гроші не тільки на такі серйозні придбання , як квартира або машина , але і на покупку побутової техніки. Потихеньку в ужиток проникають і споживчі кредити готівкою на купівлю собак.

Для справжніх цінителів кращих друзів людини велике значення має родовід собаки. Породистих улюбленців можна придбати у професійних собаководів , які не тільки копітко складають історію роду , ретельно підбирають партнерів для в'язки і терпляче виводять потомство , а й постійно дбають про стан здоров'я цуценя і його предків. Не дивно , що така собачка коштує дорого. Тим , кому не по кишені відразу заплатити за породистого пса , доведеться вирішувати : домовлятися чи з заводчиком про розстрочення або йти в банк.

Йти в банк?

Поки що банки не пропонують послугу « кредит на купівлю собаки » , тому скористаємося кредитом готівкою : його можна швидко взяти і тут же витратити на те , що хочеться - в даному випадку , нового вихованця . Така послуга вже користується широкою популярністю , тому в більшості банків схема видачі кредитів готівкою добре відпрацьована. Поступово видача кредиту спрощується : у банку вимагають все менше документів . Якщо раніше кредити не давали без довідки про доходи , то сьогодні у багатьох банках можна отримати готівку без жодних довідок.

кредит

Тим не менше, потрібно мати на увазі , що чим більше документів ви принесете в банк , тим більше ймовірність , що кредит вам видадуть. У список збільшують довіру документів входять закордонний паспорт , банківські картки , оплачені рахунки за комунальні послуги , водійське посвідчення , остання податкова декларація тощо Хорошим аргументом також є наявність поручителя - заможної людини , готового відповідати за вашим кредитом . Втім , його наявність зовсім необов'язково. Кредит без поручителів можна взяти в таких банках , як Альфа - банк , Юникредітбанке , банк УРАЛСИБ , Транськредітбанка , банк СОЮЗ , Російський Банк Розвитку та інших .

Зручно !

Перед тим , як брати кредит на покупку собаки , необхідно ретельно вивчити умови кредиту в конкретних банках , власні можливості і альтернативи , щоб надалі не шкодувати про прийняте рішення.
Просмотров: 616 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar