Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:07
можно ли увеличить кредитную карту приват банка через приват 24
Термін погашення відсотків за Кредитом - щомісячно за попередній місяць.

2.1.2.5.6 . За користування Кредитом Банк нараховує відсотки в розмірі , встановленому Тарифами Банку , з розрахунку 365 ( триста шістдесят п'ять ) , високосний рік - 366 ( триста шістьдесят шість ) календарних днів на рік.

2.1.2.5.7 . За несвоєчасне виконання боргових зобов'язань (користування Простроченим Кредитом і Овердрафтом ) Тримач оплачує штрафи , пені або додаткову комісію , розміри яких визначаються Тарифами .

2.1.2.5.8 . Відсотки за користування Кредитом (у тому числі простроченим кредитом і Овердрафтом ) , передбачені Тарифами , за рахунком обліку позичкової заборгованості до дати погашення включно і зараховуються до оплати останній операційний день місяця.

2.1.2.5.9 . Тримач доручає Банку списувати з будь-якого рахунку Держателя , відкритого в Банку , зокрема з Картрахунку грошові кошти для здійснення платежу з метою повного або часткового погашення боргових зобов'язань , у тому числі Мінімального обов'язкового платежу , а також списання сум , помилково перерахованих на рахунок Держателя картки . Списання коштів здійснюється відповідно до встановленого законодавством порядку.

2.1.2.5.10 . Черговість та розмір погашення Боргових зобов'язань здійснюється в порядку , встановленому законодавством РФ .

2.1.2.5.11 . Банк має право вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань в цілому чи в певній Банком частки у випадках , передбачених чинним законодавством РФ

2.1.2.5.12 . При перевитраті максимально доступних до використання на Карті коштів Банк має право зупинити здійснення розрахунків за Карткою ( заблокувати Картку) та \ або визнати Карту недійсною до моменту усунення зазначених порушень.

2.1.2.5.13 . У разі відсутності погашення клієнтом своїх зобов'язань протягом 60 днів з моменту першої транзакції , карта блокується . Карта стає активною при погашенні клієнтом всіх нарахованих відсотків , штрафів та обов'язкового платежу по основному боргу .

2.1.2.5.14 . Підписання цього Договору є прямим і безумовним згодою Клієнта щодо прийняття будь-якого доступного розміру Кредиту , встановленого Банком в межах запитів клієнта на надання кредиту .
Просмотров: 1020 | Добавил: blouse | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar