Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

16:51
Можно ли увеличить лимит кредитной карты приватбанка
Умови використання Карт " Універсальна " .

2.1.1.1 . ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

                          

Ці Умови використання карт , Умови та Правила надання банківських послуг в ЗАТ МКБ « Москомприватбанк » , Пам'ятка Клієнта , Тарифи на випуск та обслуговування пластикових карт ( «Тарифи» ) , а також Анкета- Заява про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг визначають умови і правила, на яких Закрите акціонерне товариство Московський комерційний банк « Москомприватбанк » пропонує клієнтам Карту "Універсальна" Банку ( дебетові карти з дозволеним овердрафтом) (далі «Карти »).

                          

Належним чином заповнена Анкета- заява підписується Клієнтом і, таким чином , Клієнт висловлює свою згоду з тим , що Заява разом з Умовами та Правилами надання банківських послуг , Тарифами та Пам'яткою клієнта (1 ) складають договір .

Дані Умови регулюють відносини між Банком та Клієнтом з відкриття та обслуговування карткового рахунку , карт Клієнта. Випуск Карти та відкриття Рахунки Карти здійснюється у разі прийняття Банком позитивного рішення про можливість випуску Клієнту Картки . Клієнт зобов'язується виконувати правила випуску , обслуговування та використання Карт Банку та при наявності додаткових карт забезпечити виконання правил Власниками додаткових карт.

2.1.1.2 . УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ .

2.1.1.2.3 . Для надання послуг Банк видає Клієнту Картку , її вид визначений у Пам'ятці клієнта і Заяві , підписанням якого Клієнт і Банк укладають Договір про надання банківських послуг. Датою укладання Договору є дата відкриття карткового рахунку Клієнта.

2.1.1.2.4 . Клієнт використовує банківські картки в розмірі залишку коштів відповідного Картрахунку , як засіб для безготівкових розрахунків за товари ( послуги) , для перерахування коштів з Картрахунків на рахунки інших осіб , а також як засіб для отримання / внесення готівкових грошових коштів у касах банків , фінансових установах , через банкомати , та вчинення інших банківських операцій , передбачених угодами сторін , законодавством Російської Федерації та цим Договором . З використанням Картки Клієнт отримує можливість здійснювати операції через віддалені канали обслуговування .

2.1.1.2.5 . Карта є власністю Банку і видається у тимчасове користування . Після отримання Банком від Клієнта необхідних документів , а також Заяви , Банк проводить перевірку наданих документів і бере на себе зобов'язання про розгляд заявки Клієнта про надання на карту Клієнта Кредиту і зобов'язується повідомити Клієнта про можливість отримання Кредиту , але не гарантує надання останнього.

2.1.1.2.6 . Підписання цього Договору є прямим і безумовним згодою Клієнта щодо прийняття будь-якого доступного розміру Кредиту , встановленого Банком в межах запитів клієнта на надання кредиту .

2.1.1.2.7 . Банк має право відмовити Клієнту без пояснення причин у видачі або перевипуску Карти в разі надання їм у Заяві недостовірної інформації , нестійкого фінансового стану або наявності інших даних, що свідчать про неможливість видачі ( перевипуску ) Карти даній особі .

2.1.1.2.8 . Порядок здійснення Платіжних операцій з використанням банківських карт , а також порядок отримання Кредиту регулюється чинним законодавством Російської Федерації , нормами Міжнародних платіжних систем Visa International , MasterCard International , Договором .

2.1.1.2.9 . Отримати у співробітника Банку або у Партнера Банку Co- brand карту , як додаткову до основного рахунку . Самостійно за допомогою банкомату , або при зверненні до співробітника Банку , здійснити прив'язку додаткової картки до основного рахунку .

2.1.1.2.10 . При отриманні Картки Власник зобов'язаний підписати Карту в спеціально відведеному на карті місці. Відсутність або невідповідність підпису на Карті підпису, що проставляється Держателем на документі за операціями з використанням Картки , може бути підставою для відмови у проведенні операції з використанням Картки і вилученню такої Карти з обігу.

2.1.1.2.11 . Карта діє до останнього дня місяця , зазначеного на лицьовій стороні Картки, включно . Забороняється використання Картки ( її реквізитів) із закінченим терміном дії. Банк не несе відповідальності за несвоєчасне отримання Держателем Картки, випущеної на новий термін дії .

2.1.1.2.12 . По закінченні терміну дії відповідна карта продовжується Банком на новий термін ( шляхом надання Клієнту карти з новим терміном дії ) , за зверненням Клієнта в Банк , згідно з діючими тарифами. Перевипуск картки на новий строк здійснюється при дотриманні Клієнтом умов обслуговування карти , передбачених Договором .

Просмотров: 1846 | Добавил: blouse | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar