Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

16:40
Плохая кредитная история взять кредит
Кредитный брокер


Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією ? Відповідь на це питання може бути далеко неоднозначний .

Насамперед: ви впевнені , що у вас погана кредитна історія і вам не дають кредит саме через це? Спочатку , звичайно , необхідно дізнатися кредитну історію і переконатися , що якщо вона негативна , то з вашої вини . У сенсі , що людський фактор ніхто не скасовував і ваша історія може бути зіпсована з вини неуважного банківського працівника .

Тепер якщо ви перевірили свою кредитну історію і вона все ж виявилася негативною і з вашої вини ... Чи є ймовірність отримання кредиту в цьому випадку? З одного боку складно уявити банки, що не перевіряючі кредитну історію.

    По-перше , кожен поважаючий себе банк укладає договір з одним із БКІ ( бюро кредитних історій ) про надання кредитної інформації , але тільки у випадку письмової згоди самого позичальника . По-друге , що важливо , не багато хто банки підуть на такий ризик , як видача кредиту без перевірки вашої обов'язковості при виконанні кредитного договору . З цього випливає , що взяти кредит з негативною кредитною історією досить непросте завдання.

    Звичайно , ви можете побігати , спробувати подати заявку на отримання кредиту в різних місцях ... До речі , незамінним помічником у цій справі постає інтернет . Ви цілком можете заповнити он - лайн заявку в кілька різних банків і чекати результату , сидячи вдома .

    Так в яких же банках можна спробувати взяти кредит у цій ситуації? На погану кредитну історію можуть закрити очі (і в більшості випадків закривають ) банки , які прагнуть залучити клієнтів різними привабливими пропозиціями і видають експрес кредити без довідок про доходи та поручителів , компенсуючи ризик неповернення позики високими ставками і комісіями ...

Для початку заповніть кілька обов'язкових полів , щоб підібрати найбільш оптимальні для Вас варіанти кредиту ...
Просмотров: 1692 | Добавил: blouse | Рейтинг: 2.5/6
Всего комментариев: 0
avatar