Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

19:22
Подана заявка на потребительский кредит

За результатами моніторингу банківських продуктів у порівнянні з минулими роками продовжує лідирувати споживче кредитування. Чому ж так висока актуальність цих видів кредиту ? І чим керуються банки , пропонуючи такі доступні кредитні програми , адже відомі події 2008 року , що викликали світова криза і падіння купівельної спроможності населення , можуть повторитися в будь-який момент .

Відповідаючи на перше запитання необхідно відразу виділити дві категорії кредитів , доступних населенню . І один з них - кредит готівкою в Україні . Хоча , справедливості заради треба відзначити , що цільові кредити , в яких не передбачається можливість видачі грошей на руки позичальникові , теж користуються великим попитом у населення. У чому ж відмінності між цими двома програмами?

Насамперед , готівковий кредит дозволяє більш вільно розпоряджатися отриманими коштами , не забуваючи при цьому про їх ліміті на кредитному рахунку. Але зате з таким кредитом більш доступними стають товари . За своєю спрямованістю такі кредити більш мають вигляд споживчих кредитів . Та в принципі , так воно і є. Однак існує категорія ситуацій , в яких рішення мають прийматися швидко і на їх здійснення необхідні саме готівкові гроші. Наприклад , - терміновий ремонт квартири або автомобіля , хвороба позичальника або когось із його родичів. І багато інших ситуації диктують необхідність наявності грошей . Ось тут якраз і знадобиться знання того , де взяти кредит готівкою. Україна - країна , в якій зареєстровано чимало банків з перспективою видачі таких позик.

Перш за все варто вивчити умови в тих банках , з якими доводилося раніше працювати. Можливо , в одному з банків доводиться отримувати зарплату. Або ж мається відкритий депозит у банківському закладі , де намічено взяти кредит. У таких ситуаціях банки , розглядаючи здобувача як постійного клієнта і надійного позичальника , банки зможуть надати саме готівковий кредит . Більше того , щоб взяти кредит готівкою , не треба навіть мати підтверджуючі документи - все це вже міститься в базі даних банку . А якщо при цьому з відділенням банку накладені доброзичливі відносини , то можна в перспективі отримати відстрочку по платежах або рефінансування кредиту при необхідності. У багатьох з таких банків заявка на споживчий кредит розглядається протягом однієї години . Так само швидко видаються і гроші позичальнику.

Просмотров: 379 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar