Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Поможем получить кредит. Банки Николаева дают кредиты. Деньги в долг
13:01
Поможем получить кредит. Банки Николаева дают кредиты. Деньги в долг

 

Дізнайтеся про поширених помилках щодо іпотечного кредитування , адже чим більше знань з такого серйозного виду позики , тим краще.

1 . Кредити на квартиру видають агентства з нерухомості

Як кажуть фахівці , з цим міфом часто стикаються агентства з нерухомості , які мають справу з іпотекою. Однак саме банки Миколаїва кредити видають , агентства лише надають підтримку при отриманні іпотеки. Часто в їх оголошеннях можна зустріти такі пропозиції: «Допоможемо взяти кредит на квартиру. Підберемо кращу іпотечну схему і оформимо необхідні документи »або« Допоможемо отримати кредит на будинок на вигідних умовах » і т.п. Найчастіше таку позику беруть ті , хто хоче обміняти за допомогою іпотеки наявну нерухомість на щось краще . Для того , щоб це зробити потрібно оцінити нерухомість і проаналізувати всі побажання клієнта. До того ж банки пред'являють до іпотечних квартирах особливі вимоги , а тому ріелтор буде шукати таку нерухомість , яка , крім усього іншого , влаштує фінансова установа .

pomozhem vzyat kredit Гроші в борг у місті Миколаїв

2 . Особливих вимог до доходів позичальників не пред'являється , оскільки банк нічим не ризикує забираючи в заставу квартиру

В іпотечному кредитуванні куплена нерухомість виступає гарантією для банку , залишаючись в заставі. Але банк ставить перед собою завдання не просто не втратити свої гроші , а й заробити на них. А тому доходи позичальника все ж повинні відповідати певним вимогам. Від розмірів заробітної плати прямо залежить сума кредиту . Даючи гроші в борг Миколаївські банки вимагають , щоб щомісячні кредитні виплати не перевищували 35-40 % всіх доходів за місяць. Від розміру заробітків позичальника розраховується максимальна виплата по кредиту , а від неї сума , на яку позичальник може розраховувати. До речі , в розрахунок розмірів іпотеки може бути включений сукупний дохід всієї родини.

 

3 . Якщо квартира куплена в кредит , то вона стає власністю банку

Це помилка пов'язана з тим , що деякі плутають поняття заставу і власність . Квартира , що купується в кредит дійсно залишається в заставі у банку . Але застава є лише обтяженням . Позичальник відразу стає власником купленої квартири. Він може жити в ній , прописати туди всіх членів своєї сім'ї і навіть з дозволу банку здавати її в оренду. Обтяження спрацьовує тільки тоді , коли позичальник спробує продати або обміняти таке житло . Виявити це дуже просто: дані про заставу вносяться в ДБР .

Просмотров: 765 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar