Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

14:56
Правильний вибір кредитної карткиПеред тим, як клієнт напише заяву на оформлення кредитної картки, йому слід ретельно зважити всі «за» і «проти». Нерозумне використання, переоцінка власних можливостей здатні серйозно похитнути фінансовий добробут і навіть призвести до значних проблем. Перш, ніж ви зробите вибір, постарайтеся розібратися принаймні з одним важливим моментом.
Щомісячна оплата заборгованості

Нерідко власники карток мають можливість щомісяця оплачувати повну суму заборгованості по кредиту. Такі люди використовують кредитки тільки для більшої зручності. Вони воліють позичати суми на короткий строк не у друзів або знайомих, а у банку, люблять оплачувати покупки карткою і контролювати грошовий потік.

Для клієнтів такого типу процентна ставка не відіграє вирішального значення. Набагато важливіше плата за річне обслуговування або наявність бонусів, які можуть бути доступні при активному використанні кредитної карти. Користувачі, які відразу оплачують повну суму заборгованості щомісяця, можуть зацікавитися «корбендовимі» картами. Незважаючи на те, що ставка таких карт досить висока, додаткові привелегии виявляються більш значущим перевагою. Це і бонуси, і премії, і знижки, і навіть різні подарунки. Тим не менш, ніколи не варто втрачати пильність, додаткові послуги можуть бути активні протягом певного, обмеженого періоду часу (часто він значно менше терміну дії картки).

Якщо ви вирішили, що карта з бонусами відмінно підходить вам, слід скрупульозно і вдумливо прочитати текст з пропозицією для того, щоб зрозуміти, яка кількість грошей потрібно буде провести через карту для отримання обіцяного бонуса. Якщо розумієте, що за необхідний відрізок часу необхідну кількість балів набрати не вдасться, задумайтеся про інші варіанти. Тому що завищена процентна ставка або висока річна плата - невиправдана трата.

Не забудьте дізнатися в банку, чи будуть нараховуватися кредитні відсотки з дати транзакції. Якщо відсоток нараховується, вам доведеться оплачувати його навіть у тому випадку, якщо ви кожен місяць закриваєте повну суму заборгованості.

Заздалегідь розгляньте всі доступні пропозиції по кредитних картах, їх переваги і можливості - зазвичай банки надають докладний опис карт на своїх Інтернет-порталах. Один з таких корисних ресурсів - www.citibank.ru / russia / cards / rus / benefits.htm .

Постарайтеся спланувати власні витрати. Погляньте на себе об'єктивно. Візьміть калькулятор і прорахуйте, які варіанти будуть найбільш вигідними для вас.
Цікаві статті:

Просмотров: 520 | Добавил: blouse | Рейтинг: 3.5/2
Всего комментариев: 0
avatar