Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:08
приват 24 если тебе отказали в лимите можно ли повторно подать заявку
Дотримуватися банківської таємниці по операціях Клієнта відповідно до вимог чинного законодавства .

2.1.2.6.2 . Обслуговувати Картрахунку у порядку і на умовах , передбачених цим Договором , правилами Міжнародних платіжних систем , за якими обслуговуються Карти , чинним законодавством.

2.1.2.6.3 . Здійснювати списання в безакцептному порядку з Картрахунків суми грошових коштів у розмірі здійснених Клієнтом або його довіреними особами операцій, відповідно до правил Міжнародних платіжних систем , а також вартість послуг , визначену Тарифами Банку при настанні термінів платежу .

2.1.2.6.4 . Здійснювати списання коштів з рахунків Клієнта , відкритих у валюті Кредиту , згідно Доручення Клієнта , визначеного Договором , в межах сум , що підлягають сплаті Банку за цим Договором , при настанні термінів платежів , а також списання грошових коштів з Картрахунку у випадку настання термінів платежів по інших договорах Клієнта в розмірах , визначених цими договорами (договірне списання), у межах Платіжного ліміту Картрахунку. Банк здійснює списання коштів у грошовій одиниці Російської Федерації / іноземній валюті з будь-якого рахунку Клієнта у розмірі , еквівалентному сумі заборгованості в іноземній валюті / національній валюті Російської Федерації за договором .

2.1.2.6.5 . У разі виникнення Овердрафту або отримання усного або письмового повідомлення Держателя або довіреної особи , переданого в порядку , передбаченому Умовами та правилами , про втрату / крадіжку Картки або про можливість несанкціонованого використання Картки третіми особами забезпечити призупинення розрахунків з використанням Картки .

2.1.2.6.6 . Продовжити термін дії Картки та додаткових карт на новий термін , у відповідності з діючими на момент вчинення зазначених операцій Тарифами Банку. Обов'язковою умовою продовження терміну дії картки (шляхом перевипуску ) є повне погашення всіх зобов'язань клієнта з погашення заборгованості за кредитним лімітом , оплати відсотків і штрафів в період 2 - х останніх місяців дії картки

2.1.2.6.7 . Щомісяця здійснювати моніторинг коштів Клієнта, що перебувають на Картрахунку .
Просмотров: 755 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar