Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:04
Приват 24 увеличение кредитного лимита
2.1.2.3.1 . При отриманні Картки Власник картки зобов'язаний негайно поставити підпис у відповідному полі Карти в присутності співробітника Банку.

2.1.2.3.2 . Разом з картою в спеціальному конверті Власник картки отримує ПІН . Власник картки повинен запам'ятати ПІН , знищити ПІН -конверт разом з вкладишем і надалі зберігати ПІН в таємниці. ПІН відомий тільки Держателю картки , загублений ПІН відновленню не підлягає. Операції , вироблені з використанням ПІН- коду не підлягають оскарженню .

2.1.2.3.3 . Карткою має право користуватися тільки Власник картки . Використання Картки в торговій точці і в пункті видачі готівки повинно здійснюватися в присутності Держателя картки .

2.1.2.3.4 . При здійсненні покупки або отримання готівки у банку , персонал обслуговуючої організації має право вимагати пред'явлення паспорта або іншого документа , що посвідчує особу.

2.1.2.4 . ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КАРТИ ПРИ ризикових операцій І В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ( INTERNET- BANKING ) .

2.1.2.4.1 .. Клієнт дає свою згоду , що за замовчуванням при видачі картки Банк блокує можливість використання Картки в мережі Інтернет , а також при здійсненні ризикових операцій у країні і за кордоном (крім Інтернет -карти).

2.1.4.2 . Клієнт може отримати можливість оплати товарів / послуг з Інтернет . При наданні Клієнтом в Банк заяви на розблокування Карткового рахунку Банк приймає рішення про зміну режиму використання картки.

Банк має право збільшити / зменшити ліміт для здійснення операцій в мережі Інтернет ( операцій електронної комерції та мото- операцій) , використовуючи віддалені канали обслуговування . При цьому клієнт підтверджує свою згоду на збільшення / зменшення ліміту операцій шляхом sms - підтвердження .

2.1.2.4.3 . Клієнт може отримати можливість оплати товарів \ послуг з Інтернет , оформивши Інтернет -карту. У цьому випадку Клієнту буде наданий номер Картки ( без видачі самої Карти) , яким він зможе користуватися при здійсненні покупок по Інтернет.

2.1.2.4.4 . У випадку якщо Клієнт не може скористатися своєю карткою через невідповідність режимів використання картки для здійснення ризикових операцій , йому необхідно звернутися до Банку за телефонами ( 495) 787-68-88 , 8-800-200-20-80 (безкоштовно), ( 499) 400-10-07 ( консьєрж- сервіс)

2.1.2.4.5 . Для замовлення послуги / товару по Інтернет Власник картки повинен ввести тип Картки , номер Картки і термін дії Картки у відповідні поля запиту , а також іншу інформацію за потребою.

2.1.2.4.6 . Відповідальність за всі операції , вироблені в мережі Інтернет по Картах , прив'язаним до карткового рахунку Клієнта , покладається на Клієнта .

2.1.2.4.7 . У випадку виявлення факту несанкціонованого доступу до карткового рахунку через Інтернет , Клієнт повинен подати заяву в Банк з даного питання. Банк у свою чергу представляє інтереси Клієнта в Міжнародній Платіжній Системі з питання повернення несанкціоновано списаної суми. Оспорювання операцій з Інтернет- карті можливе не більше 3- х разів , після чого картка підлягає переоформленню згідно з тарифами Банку.
Просмотров: 2204 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar