Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:49
Сбербанк россии рассчитать автокредит


Мрія про покупку нової машини , може стати цілком реальною , якщо є намір взяти автокредит в Ощадбанку Росії . Для всіх жителів Росії і регіонів , відкрито безліч філій , куди можна звернутися із заявкою на оформлення автокредиту.

Головна особливість банку - це величезна мережа філій , що розповсюджується і на інші країни , такі як Китай , Німеччина та Індія. Дочірні філії банку відкриті і для жителів України , тому отримати кредит , проживаючи в Києві, наприклад , цілком реально. Сбербанк Росії один з найбільших, якщо не сказати , головних російських банків - кілька програм автокредитування , і відносно невисокі відсотки , заслужили у всіх клієнтів цього банку величезну вдячність і повагу.

програми автокредитування

Ощадбанк пропонує на вибір кілька програм автокредитування як на покупку нового , так і на покупку уживаного автомобіля , в тому числі і без підтвердження офіційного доходу . Швидке прийняття рішення та відсутність прихованих комісій - основні переваги автокредитування в Ощадбанку Росії . Програми автокредиту , що діють на території України :

 

    Базовий автокредит з початковим внеском - 30 % , при сумі в 250 000 грн. , Термін кредиту до 5 років , при процентній ставці - 0,01 % , перші три роки - ставка фіксована , далі - мінлива. Погашати кредит можна як в інтернет-банкінгу , так і в будь-якому відділенні Ощадбанку , що знаходиться на території України .

Спеціальні кредитні програми - це :

    Спеціальна кредитна програма - « Мегадрайв » , термін кредитування за даною програмою складає 12 місяців , аванс - 70 % від вартості автомобіля , а процентна ставка складає - 0,01 % , разова комісія за надання кредиту - 3,7 % від суми. Послуги нотаріального супроводу - 0,1 % (держмито ) + 800 грн. за оформлення договору забезпечення , виписка з податкового реєстру , згода чоловіка (дружини) .

Для клієнтів , які шукають найбільш вигідні умови кредитування , передбачений такий кредит , під назвою - « Вигідний» . Кошти надаються на будь-які цілі , швидке прийняття рішення - до 2 -х годин , процентна ставка при сумі в 250 тис. грн. - 33 % , а для власників зарплатних карт - 31 %, термін кредиту від 6 місяців до п'яти років.

 

Подати заявку в банк можна особисто , прийшовши в найближчий до місця проживання , офіс , або ж заповнити онлайн- форму на сайті Ощадбанку , і протягом якогось часу отримати рішення , що погодьтеся дуже зручно.
Просмотров: 564 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar