Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

22:21
Сколько зарабатывает агент приватбанка

Порядок використання Інтернет-карти .

2.9.2.5.1 . Банк надає Клієнту можливість використовувати Інтернет - карту - засіб доступу до спеціального карткового рахунку, відкритому в національній валюті або в доларах США .

2.9.2.5.2 . Інтернет-карта призначена для оплати товарів і послуг , що надаються з комп'ютерної мережі Інтернет , як на території Росії , так і за кордоном , і не передбачає зняття готівки або іншого розрахунку .

2.9.2.5.3 . Щоб уникнути шахрайських операцій , на Інтернет - мапі бажано розміщувати тільки кошти з розрахунку суми передбачуваного найближчим часом платежу , а також бажано користуватися послугами відомих компаній , що вже зарекомендували себе на ринку віртуальних розрахунків .

2.9.2.5.4 . Усі транзакції по Карткою здійснюються в межах залишку коштів на рахунку Картки. При виникненні непередбаченого овердрафту , на суму заборгованості, що виникла нараховуються відсотки , згідно з тарифами Банку. Клієнт зобов'язаний відшкодувати Банку виниклу заборгованість і відсотки.

2.9.2.5.5 . Клієнт зобов'язується сплачувати Банку комісійну винагороду за активацію карти і за проведення транзакцій по карті згідно тарифів.

2.9.2.5.6 . Карта вважається активованою в момент ініціації проведення платежу з використанням картки або перерахування на її рахунок засобів.

2.9.2.5.7 . При ініціації платежу Клієнт зобов'язаний забезпечити достатнє наявність коштів на картрахунку . При недостатності коштів на мапі , може виникнути відмова по транзакції. Відмова з транзакції може виникнути і з інших не залежних від банку причин. За відмову по тразакціям Клієнт також сплачує комісійну винагороду банку відповідно до тарифів .

2.9.2.5.8 . Клієнт доручає Банку списувати кошти з рахунку Інтернет-карти або з рахунку будь-який інший карти , зареєстрованої в системі Приват 24 , у розмірі комісійної винагороди, що підлягає сплаті банку відповідно до даної угоди .

2.9.2.5.9 . Списання комісійної винагороди відбувається одночасно зі списанням коштів по транзакції. Списання комісійної винагороди за транзакціями , за якими була відмова , відбувається щоквартально .

2.9.2.5.10 . Клієнт зобов'язується не розголошувати дані Інтернет- кати третім особам.

2.9.2.5.2.11 . Перед оформленням замовлення Клієнт повинен уважно ознайомтеся з умовами оформлення , підтвердження, доставки і отримання замовлення , а також переконатися в надійності системи передачі даних.

2.9.2.5.2.12 . При недотриманні Клієнтом п.п. 6.3 . , 6.10 . ,

2.9.2.5.2.11 . Банк не несе відповідальності за збереження коштів на рахунку Інтернет-карти .

2.9.2.5.2.13 . При виникненні будь-яких питань пов'язаних з використанням Інтернет-карти Клієнт може зателефонувати 8-800-200-20-80 .
Просмотров: 1145 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar