Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

17:01
Сколько ждать ответ от банка кредит
1 ] * Тільки для банківських карт, що використовуються за кредитною схемою

 

2.1.2.2 . ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

        

2.1.2.2.1 . Ці Умови та правила надання банківських послуг (далі «Умови і правила» ) визначають умови і правила , на яких Закрите акціонерне товариство Московський комерційний банк « Москомприватбанк » (далі «Банк » ) пропонує клієнтам елітні банківські картки .

2.1.2.2.2 . Дані Умови та правила регулюють відносини між Банком та Клієнтом з відкриття та обслуговування карткового рахунку Клієнта в Бізнесі обслуговування індивідуальних VIP -клієнтів. Для надання послуг Банк відкриває Клієнту Картрахунки , видає Клієнту Картки , їх вид визначений у Анкеті- заяві для відкриття картрахунку та випуску платіжної картки клієнта . Датою укладання Договору є дата відкриття карткового рахунку Клієнта.

2.1.2.2.3 . Клієнт або його довірена особа використовують банківські картки у розмірі залишку коштів відповідного Картрахунку , як засіб для безготівкових розрахунків за товари ( послуги) , для перерахування коштів з Картрахунків на рахунки інших осіб , а також як засіб для отримання готівкових коштів у касах банків , фінансових установ , через банкомати , та вчинення інших операцій , передбачених угодами сторін і законодавством Російської Федерації .

2.1.2.2.4 . Порядок здійснення Платіжних операцій з використанням банківських карт , а також порядок отримання Кредиту регулюється чинним законодавством Російської Федерації , нормами Міжнародних платіжних систем Visa International , MasterCard International , Договором а також цими Правилами .

2.1.2.2.5 . Клієнт може у відповідності з діючими Тарифами отримати додаткову карту на своє ім'я , а так само надати доступ до картрахунку Довіреною особам. При наданні Клієнтом в Банк відповідної Заяви , а також необхідного пакету документів , Банк приймає рішення про відкриття Клієнту або довіреним особам додаткової картки . Дана послуга не надається для миттєвих карток .

2.1.2.2.6 . Використання банківських карт Клієнтом або його довіреними особами здійснюється згідно положень Договору .

2.1.2.2.7 . Термін дії Картки зазначений на лицьовій стороні Картки ( місяць і рік). Картка дійсна до останнього календарного дня вказаного місяця. Дата закінчення дії Карт , виданих Довіреною особам Держателя , збігається з датою закінчення дії Картки Держателя. По закінченні терміну дії відповідна Карта продовжується Банком на новий термін ( шляхом надання Клієнту Картки з новим терміном дії ) , якщо раніше (до початку місяця закінчення терміну дії) не надійшла письмова заява Власника про закриття Картрахунку Обов'язковою умовою продовження терміну дії картки (шляхом перевипуску ) є повне погашення всіх зобов'язань клієнта з погашення заборгованості за кредитним лімітом , оплати відсотків і штрафів в період 2 - х останніх місяців дії картки і при дотриманні інших умов продовження , передбачених Договором . Перевипуск картки здійснюється згідно з чинними Тарифами на момент здійснення операції.

2.1.2.2.8 . Термін дії карток миттєвого випуску продовженню не підлягає. За картками миттєвого випуску на базі Cirrus / Maestro , Visa Electron Instant можливі тільки операції в банкоматах і терміналах (банківських і торгових ) з введенням ПІН - коду.

2.1.2.2.9 . Замовлені Клієнтом Карти , в тому числі продовжені з новим терміном дії , але не отримані , зберігаються в Банку для видачі Клієнту протягом 1 місяця.

2.1.2.2.10 . Місця прийому до оплати або використання Картки відзначені логотипом , відповідним типу карти : Electron , Visa , EC / MC .

2.1.2.2.11 . Підставою для отримання готівкових грошових коштів за Карткою через банкомат є правильне введення ПІНу . У разі триразового невірного введення ПІНа на картку автоматично встановлюється статус «Вилучити ». У цьому випадку переоформлення вилученої картки здійснюється відповідно до Тарифів банку .

2.1.2.2.12 . Операція з отримання готівки в банкоматі вважається правильно здійсненою і не може бути скасована за умови виконання всіх необхідних для її здійснення дій (введення картки в щілину банкомата , набір ПІН- коду , вибір і підтвердження зробленої операції) . Карти Platinum mini , Gold mini в банкоматах не обслуговуються.

2.1.2.2.13 . За заблокованої особистої банківській карті клієнт може отримати залишок грошових коштів у філії банку , в якому він її відкривав . ( після закриття карти по закінченню 45 днів або після перевипуску банківської карти , щоб уникнути списання заблокованих сум).

2.1.2.2.14 . Картки приймаються до оплати як у Росії , так і за кордоном. При використанні Картки для оплати товарів / послуг Держатель картки зобов'язаний підписати розрахунковий документ ( якщо це передбачено порядком проведення операції) , попередньо переконавшись, що в цьому документі правильно вказані номер Картки , сума , валюта і дата операції . Власник картки несе відповідальність за правильність зазначеної в цих документах інформації . Проведення операції має відбуватися тільки в присутності Держателя картки .

2.1.2.2.15 . Якщо оплачений по Карті товар / послуга повернутий або не отримано, Власник картки повинен отримати від працівника торгової фірми поворотний рахунок ( розрахунковий документ) , який містить номер картки та суму , що підлягає поверненню . Повернення вартості товару / послуги здійснюється торговою фірмою шляхом зарахування суми на картрахунок Держателя протягом 45 днів після оформлення зворотного рахунку .
Просмотров: 809 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar