Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

16:59
Способы увеличить кредитный лимит
2.1.2 . Умови і правила користування платіжною карткою за Бізнесу обслуговування індивідуальних VIP -клієнтів.

2.1.2.1 . ТЕРМІНИ І ПОНЯТТЯ .

 

авторизація


Процедура отримання дозволу на проведення операцій з використанням банківської картки .

операційний день


Частина робочого дня банку або іншої установи - члена платіжної системи, протягом якої приймаються документи на переказ і документи на повернення , і можливість за наявності технічної можливості здійснити їх обробку , передачу та виконання . Тривалість операційного дня встановлюється банком або іншою установою - членом платіжної системи самостійно та закріплюється в їх внутрішніх правилах.

Банківський автомат самообслуговування (банкомат )


Програмно -технічний комплекс , який дає можливість держателю банківської карти здійснити самообслуговування за операціями одержання грошей у готівковій формі , отримання інформації щодо стану своїх рахунків , а також виконати інші операції згідно з функціональними можливостями цього комплексу відповідно з цими Умовами та правилами

винагорода Банку


Сума зобов'язань Держателя банківської карти з оплати встановлених Банком Тарифами :

- Відсотків за користування Кредитом , в тому числі за користування простроченим кредитом і Овердрафтом ;

- Плати за випуск / обслуговування банківської картки;

- Інших комісій та штрафних санкцій ( якщо такі будуть мати місце).

Тримач банківської картки


Фізична особа - клієнт , на ім'я якої випущена банківська карта , або довірена особа клієнта , якій клієнт довірив здійснення операцій з карткою за рахунок частини або всіх коштів на Картрахунку , шляхом надання додаткової картки . , Які на законних підставах використовують банківську карту.

Максимальний платіжний розмір

 


це можливість використовувати певну суму доступних коштів на мапі миттєвого випуску протягом одного календарного місяця

Договір про надання банківських послуг


Договір , який укладається між Банком та Держателем банківської карти. Він є змішаним і включає в себе елементи договору банківського рахунку , банківського вкладу та кредитного договору .

Крім основних умов , договір включає в себе:

- Умови і правила користування платіжною карткою ;

- Пам'ятку Клієнта * [ 1 ] *

- Тарифи .

боргові зобов'язання


Виконання Держателем банківської карти перед Банком зобов'язань за Договором про надання банківських послуг , а саме:

- Зобов'язання з повернення кредитних коштів (у тому числі простроченої заборгованості за кредитом та овердрафту )

- Зобов'язання з оплати винагороди Банку .

картрахунок


Поточний рахунок , на якому обліковуються операції по банківській карті.

клієнт


Фізична особа , з яким Банк уклав Договір про надання банківських послуг.

кредит


Кредитування банком банківського рахунку клієнта - позичальника при недостатності або відсутності грошових коштів на банківському рахунку клієнта - фізичної особи ( " овердрафт " ) на умовах , передбачених Договором про надання банківських послуг , зазначеному в цьому документі.

Пільговий період кредитування ( Grace period )


Встановлений Банком період з моменту виникнення заборгованості за Кредитом , протягом якого нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за пільговою ставкою ( 0,01% річних).

Пільговий період поширюється , як на готівку, так і на безготівкові платежі ( наприклад , оплата в магазині) , і на операції зі зняття готівки в банкоматі або через касу.

Мінімальний обов'язковий платіж *


Розмір боргових зобов'язань Держателя , які щомісяця підлягають сплаті Держателем протягом терміну дії Договору . Даний платіж складається з нарахованих до сплати відсотків і частини заборгованості за Кредитом . Залежно від виду банківської карти , розмір і порядок розрахунків щомісячного Платежу зазначений у Тарифах і виражений в процентному співвідношенні до здійсненими операціями з використанням банківських карт.

Звітний період (місяць )


Період , що передує даті виконання Клієнтом боргових зобов'язань перед Банком .

овердрафт


Короткостроковий кредит, який надається банком клієнту в разі перевищення суми операції по банківській карті над сумою залишку коштів на його картрахунку або встановленому Кредиті .

СІН ( персональний ідентифікаційний номер )


Код, відомий лише держателю банківської карти , і потрібний для його ідентифікації при проведенні операцій з використанням банківської картки . Є аналогом власноручного підпису.

 

банківська Карта


Спеціальний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки , яка використовується для ініціалізації переказу коштів з рахунку платника , або відповідного рахунку банку з метою оплати вартості товарів і послуг , перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб , які отримали грошові кошти в готівковій формі в касах банку через банківський автомат , а також вчинення інших операцій , передбачених відповідним договором. Залежно від умов , за якими здійснюються розрахунки з використанням банківської картки , можуть використовуватися дебетна , дебетно - кредитна, кредитна схеми .

прострочений кредит


Кредитні кошти , які були надані Держателю банківської карти і не були повернуті Банку у термін, передбачений Договором .

платіжна система


Система розрахунків між Банками - еквайреру і Банками - Емітентами , яка визначає єдині стандарти платіжних засобів , типів Карт і правила взаємодії учасників системи .

розрахунковий документ


Документ за операціями, виконаними за допомогою банківської карти (сліп , квитанція торговельного термінала) , або інший документ , відповідно до чинного законодавства , який підтверджує здійснення операції з використанням картки .

ризикові операції


Операції по банківській карті Клієнта , що визначаються Банком за критеріями , встановленим чинним законодавством , та / або платіжними системами , виходячи з імовірності можливого шахрайства та / або порушення чинного законодавства.

СТОП -лист


Список карток (номерів банківських карт) , за якими заборонено проведення операцій

тарифи


Розмір винагороди за послуги Банку , є невід'ємною частиною Договору . Перелік може змінюватися і доповнюватися , про що Власник картки повідомляється відповідно до Умов і правил.

Продавець


Суб'єкт підприємницької діяльності , який , відповідно до Договору з еквайреру або платіжною організацією , приймає до обслуговування банківські картки з метою проведення оплати вартості товарів чи послуг.

Карти Priority PassДисконтна карта , емітована Банком для VIP -клієнтів , надає її власникові наступні можливості:

- Доступ в 200 з гаком залах першого класу в 90 міжнародних аеропортах по всьому світу

- Доступ у всі зали першого класу , де б вони не були розташовані , кожна подорож - навіть в короткі поїздки - незалежно від класу авіаквитка

- Переваги користування бізнес - послугами, такими як телефон або факс

- Зробити доступними особливі привілеї залів першого класу для гостей клієнта
Просмотров: 680 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar