Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

12:37
Срочная помощь для получения, взять кредит наличными онлайн безработным
Як отримати кредит безробітному ?
Наше життя сповнене сюрпризів і часто виникають ситуації , коли терміново потрібні гроші і отримає їх можна , тільки оформивши кредит . Що робити в такій ситуації тим , хто не може надати банку запис у трудовій книжці або довідку форми 2 ПДФО , яка засвідчить рівень доходів позичальника? Банківська практика свідчить , що отримати кредит безробітному можливо.


Перший варіант отримання кредиту без довідки про доходи
Для оформлення кредиту без надання довідки про доходи потрібно вибирати те кредитна установа , в якому надають позику тільки по двох документах . Першим - обов'язковим - є паспорт , а в якості другого на вибір позичальник пред'являє водійські права , закордонний паспорт , ідентифікаційний код або картку страхування пенсійного фонду . Крім цих документів банк вимагатиме надання двох стаціонарних телефонів - одного з них вашого домашнього . Ми склали список кращих кредитних пропозицій , більшість з яких не вимагають довідки про доходи. Ще одним приводом до впевненості в отриманні кредиту є наявність у вас у власності квартири , дачі або машини не старше трьох років. Останнім часом банки практикують як запорука вашої кредитоспроможності наявність закордонного паспорта з відмітками про те , що за останні 6 місяців ви залишали межі країни. Ну і ще один аргумент , який є вагомим для будь-якого банку - ваша позитивна кредитна історія. Без сумніву , кредит безробітному відрізняють куди більш високі процентні ставки , але - за все доводиться платити.

Другий варіант , отримання кредиту безробітному на розвиток бізнесах
Він зацікавить тих , хто хоче оформити кредит на розвиток бізнесу або щоб почати власну справу. Завдяки угоді між деякими громадськими та державними організаціями тепер всі бажаючі розпочати власний бізнес можуть отримати кредит , не перевищує півмільйона рублів. Термін дії кредиту - два роки. Але , по-перше , для того , щоб отримати даний кредит , позичальник повинен перебувати на обліку в центрі зайнятості , по-друге , доведеться не тільки написати бізнес - план , але й захистити його ефективність перед органами госзанятості . Наступний крок - реєстрація ІП або ТОВ . У такому випадку фонд зайнятості видасть вам «підйомні » у сумі до 120 тис. карбованців і ви зможете оформити кредит під свій проект. Поручителем виступить фонд підтримки малого підприємництва . Звичайно , готівкові ви отримаєте не відразу , а по закінченню двох місяців після того , як ваш бізнес буде повністю юридично оформлений.

Третій варіант , як отримати кредит безробітному
Якщо вам потрібен кредит , є варіант отримання позики без довідки про доходи і незалежно від того наскільки бездоганна у вас кредитна історія. Ви можете звернутися до приватного інвестора . Єдиною умовою для отримання позики буде наявність застави.

Кредит безробітному - чого робити не варто
Деякі приватні особи та організації « надають допомогу » в отриманні кредиту тим , хто не може підтвердити свою платоспроможність. Вони надають так звані пакети документів для оформлення кредиту . Такий пакет включає в себе трудову книжку із завіреними копіями , довідку про доходи , а також підтверджують у телефонному режимі факт вашої роботи в організації , реквізити якої вказуються в документах. Так як служби безпеки банків виявляють такі підробки дуже швидко , фінал цієї історії може бути невеселим . Можливі наслідки - від відмови в отриманні кредиту та занесення до «чорного списку » позичальників , до відповідальності перед законом за підробку документів . Тому ми рекомендуємо надавати чесні дані про себе , тим більше що на сьогодні існує цілий перелік серйозних банків , готових видати вам кредит на дуже лояльних умовах.
Просмотров: 654 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar