Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

10:40
Срочно взять кредит в банке по чужой ксерокопии паспорта и инн
Сьогодні рідко можна зустріти людину , яка б жодного разу не скористався кредитом або не мав би кредитної карти. Однак навіть ті , що обходять банки стороною , часом задаються питанням , чи не значиться на них кредит і чи немає за ньому заборгованості . Як правило , подібні питання виникають у тих, хто коли-небудь втрачав (або у них вкрали ) паспорт , адже не секрет , що все більше банків готові надати позики тільки за цим документом .


Чи можливо оформити кредит за чужим паспортом ?
На жаль , оформлення кредитів за чужими паспортами не тільки можливо , але і дійсно « має місце бути». При цьому найбільш часто в таких махінаціях з шахраями співпрацюють і самі банківські співробітники , що робить можливим отримання кредиту не тільки по вкраденому паспорту , а й по ксерокопіях документів . Іншими словами , оформлений на вас кредит , про який ви нічого не знаєте , можете з'явитися , навіть якщо документів ви ніколи не втрачали , а просто , наприклад , раніше оформляли позику в цьому банку і , звичайно ж , надавали йому не тільки оригінали документів , але та їх копії . Втім , останній варіант зустрічається куди рідше. У будь-якому випадку перше , що варто зробити , якщо у вас вкрали (або ви втратили ) паспорт - звернутися в поліцію і повідомити про пропажу. Документ буде оголошений недійсним .

Як дізнатися чи є на вас кредит?
Найнадійнішим способом дізнатися чи є на вас кредит , який ви не оформляли , буде перевірка кредитної історії. Справа в тому , що в ній міститься інформація не тільки про тих позиках , які ви погасили , а й про тих , які є активними , тобто непогашеними . Відправивши запит в БКІ , з свого кредитного звіту ви якраз і зможете дізнатися про те , що комусь винні гроші . Власне , з цієї причини багато кредитні фахівці настійно рекомендують хоча б раз на рік перевіряти чистоту своєї кредитної «біографії» - тим більше, що раз на рік ця послуга надається безкоштовно .

Абсолютно неймовірним , проте на жаль далеко не виключеним варіантом буває , коли на вас не тільки може бути оформлений позику , але і по ньому вже могло пройти судове засідання - зрозуміло , не на вашу користь. Про те , що на вас « висять » якісь борги ви можете не дізнатися до тих пір, поки самі не спробуєте оформити позику або не збере перетнути кордон батьківщини. Для того , щоб точно упевниться , що вас не внесли до чорного списку боржників , відвідайте офіційний сайт ФССП .

Що робити ?
Якщо який-небудь банк вже пред'явив вам претензію , зверніться в його службу безпеки із заявою , що до спірного кредиту ви відношення не маєте. За рідкісними винятками банк починає внутрішні розгляду, проведення експертизи і пр. , особливо , якщо кредит був оформлений за загубленим паспортом і у вас має документ з поліції , що підтверджує пропажу. Деякі банки продовжують « напирати » , адже гроші видані, а повертати їх , виходить , нікому. У такій ситуації головне - не впасти в паніку , а відразу йти в контратаку. Не бійтеся звертатися до суду , тим більше , що часом на кредитну організацію « витвережували » діє вже сама загроза цього . При судових розглядах будуть проведені всі необхідні експертизи , в тому числі і графологічна - на предмет з'ясування хто саме підписував кредитну угоду . Однак все це можливо тільки в тому випадку , якщо кредит дійсно оформляли не ви.
Просмотров: 3150 | Добавил: blouse | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar