Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

12:17
Тепер поручителі можуть не платити за позичальника
кредит онлайн заявка
  Тепер поручителі можуть не платити за заемщіка Довольно часто трапляється так , що позичальник не в змозі погашати свої боргові зобов'язання перед банком і тоді перед кредиторами повинен відповідати поручитель . Особа , з доброї волі погоджувався взяти на себе фінансові зобов'язання боржника , має бути готове до того , що в разі його неспроможності відповідати доведеться саме поручителю . Чинне законодавство також передбачає рівну відповідальність поручителя і боржника , якщо зобов'язання залишаються виконаними .

Однак , днями Верховний суд виніс рішення , яке в деяких ситуаціях може звільнити поручителя від виплати боргів позичальника .

У рішенні суду йдеться про те , що банк зобов'язаний у письмовій формі погоджувати з поручителем будь-які зміни . Якщо договір відредагований в односторонньому порядку , він перестає бути офіційним документом , розпорядчим відповідальність поручителя . Це цілком законно , адже поручитель , по суті , ставив підпис під зовсім іншим документом.

Між іншим , перегляд кредитного договору в односторонньому порядку - цілком звичайна практика , незважаючи на те , що багатьом це явище може здатися немислимим. Найчастіше , банк змінює процентні розміри процентних ставок за кредитами , але це далеко не єдиний варіант внесення коригувань . Змінам можуть підлягати розміри неустойок , можливість надання відстрочок по виплатах і т. д. Нескладно собі уявити , що вносяться зміни можуть передбачати тільки збільшення відповідальності поручителів.

Незважаючи на те , що чинне законодавство передбачає зняття відповідальності з поручителя у разі порушення умов договору з боку банку , нагадуємо , що віднині будь-які зміни кредитного договору повинні узгоджуватися саме у письмовій формі. Поручитель може також у письмовій формі відмовитися від тих умов , які пропонує йому банк. Експерти впевнені в тому , що це відкриває досить широкі можливості для поручителів. Порука припиняє свою дію , якщо відредагований договір не був підписаний самим поручителем . Ця норма поширюється на всі без винятку кредитні угоди з банками країни .

Очевидно , банки вже встигли висловити своє невдоволення рішенням Верховного суду України . У більшості випадків , банкіри звикли згадувати тільки про ті обов'язки , які перед ними має поручитель і позичальник , а от про свою відповідальність нерідко воліє забути. Банки наполягають на тому , що вони і без того інформують учасників договору про зміну умов за кредитною угодою , от тільки роблять вони це досить формально.
РАЗОМ

Зважаючи усього вищесказаного - радіти можуть тільки ті хто ставали поручителем до цього дня. Ті ж , хто будуть ставати поручителями з другої половини 2013 року не отримають великих переваг , адже банки мають намір захищати свої позиції. Швидше за все , відтепер у договорах поруки з'являться пункти про те , що поручителі заочно погоджуються на зміну умов за договором , які банк може вносити в односторонньому порядку без отримання згоди від поручителя .
Просмотров: 519 | Добавил: blouse | Теги: кредит онлайн заявка | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar