Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

11:37
Взять деньги в долг под расписку

Кожен потрапляв ситуацію , коли потрібно зайняти грошей під який-небудь проект або купівлю , або коли зовсім мало залишилося фінансів до найближчого надходження у вигляді заробітної плати або будь-якого іншого доходу , а звертатися до родичів, друзів або сусідів зовсім не хочеться . У цьому випадку взяти в борг потрібну вам суму грошей можна кількома способами.

Якщо для вас нормально отримати гроші в борг від приватної особи , і ви готові взяти гроші в борг під розписку або взяти гроші в розстрочку , тоді для вас має сенс пошукати на тематичних інтернет порталах або форумах , а також розмістити своє оголошення про те , що ви готові взяти гроші в борг . У такому випадку , необхідні кошти ви можете отримати під досить вигідний для себе відсоток , який буде відрізнятися від банківського на вашу користь.

 

При цьому , можливий варіант, коли угода між вами і приватною особою буде оформлено нотаріально. Хоча тут більш кращим варіантом буде взяти гроші в борг під розписку , особливо якщо мова йде про незначну суму грошей . Або ж , як варіант , взяти гроші в розстрочку , з поетапною виплатою всієї суми протягом всього домовленого терміну позики , що позбавило б вас від потреби одночасного повернення всієї суми відразу , звичайно якщо інша сторона готова дати гроші в борг на подібних умовах.

Якщо крім варіанту отримати гроші в борг від приватної особи , ви готові розглянути варіант отримання кредиту в одній з банківських або кредитних організацій , то в такому випадку , у вас є можливість досить швидко взяти в борг готівкою без додаткових документів і довідок. Однак , за таких умов ви навряд чи можете розраховувати на вигідні для себе відсотки , і навіть якщо банки обіцяють дуже низькі ставки , то , швидше за все , потрібну їм суму вони доберуть на щомісячній абонплаті за користування кредитом або яким-небудь іншим способом. Зрештою , такий варіант зайняти грошей , виявиться досить обтяжливою і невигідним .

Однак , якщо в даній банківській структурі у вас є відкритий рахунок , на який надходять переконливі суми протягом місяця , або у вас відкритий депозит у цьому банку , то отримання кредиту може зважитися без особливих проблем і на більш - менш прийнятних для вас умовах. Зараз подібні кредитні заявки можна оформити онлайн і отримати бажану суму без особливих ускладнень і максимально швидко.

Просмотров: 514 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar