Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

12:09
Взять деньги в долг под расписку под проценты Украина

Взять деньги в долг под расписку
Взять деньги в долг под расписку под проценты Украина

Взяти в борг можна у друга , сусіда, просто знайомого , а іноді і незнайомої людини , якщо той згоден . Як правило , якщо мова йде про невелику суму , або позичають у близької , договір позики укладається в усній формі. Це не завжди виправдано для позикодавця : довести що-небудь буде дуже складно навіть через суд. Тому у випадку, якщо в борг надається велика сума , позичальник складає розписку.

Боргова розписка є документом, що підтверджує факт отримання грошей . У ній можуть бути зазначені й інші дані - терміни , умови ( в тому числі , відсотки) , заставлене майно , якщо воно є, информаии про сторони угоди , дата і місце укладення договору .

Але навіть якщо ви надаєте або берете гроші в борг під розписку , ви ризикуєте . З розпискою далеко не завжди можна довести свою правоту , особливо в тому випадку , якщо вона написана не зовсім правильно. Незважаючи на те , що документ складається в довільній формі , в ньому повинні бути чітко прописані ті моменти , які можуть мати вирішальне значення в майбутньому.

Як саме повинна складатися боргова розписка ?

У першу чергу , у письмовій формі рукою людини, що бере гроші в борг. Якщо розписку написали ви самі або хто-небудь інший , в наслідок вона може бути визнана недійсною , навіть якщо позичальник підписався .

У борговій розписці повинні бути зазначені:

- Дата і місце написання ;
- Дані позикодавця і позичальника (у тому числі паспортний номер і серія ) ;
- Сума боргу та дата отримання грошей (наприклад , « отримав 12.05.2012 року 30 тисяч рублів з ​​рук ...») ;
- Дата повернення.

Це основні дані , які необхідно вказувати обов'язково .

Якщо у вас є додаткові умови до позичальника , їх також варто вказати в розписці , а не обговорювати усно. Так , якщо ви даєте в борг під відсотки , їх розмір (за рік , місяць , тиждень чи день - на вибір ) необхідно прописати в документі. Обов'язково вкажіть форму і періодичність повернення коштів , якщо гроші вам будуть віддавати частинами , штрафні санкції. В іншому випадку ви ризикуєте не отримати необхідну суму вчасно. Можна навіть скористатися досвідом кредитування у банку і вказати в розписці , коли , скільки і з якими відсотками будуть повернуті гроші.

На що звернути увагу позикодавцеві ?

Найбільше ризикує той , хто , власне , дає гроші в борг під розписку. Саме він надає свої кошти , саме він може їх втратити , якщо виникнуть які-небудь проблеми .

На жаль , нерідко боргова розписка служить інструментом здирників і шахраїв . Позичальник , який не хоче з якихось причин , повертати борг , може написати заяву про вимагання в міліцію. Виплутатися з такої історії навряд чи буде просто , якщо він , до того ж , знайде кілька « свідків». Такий поворот подій варто враховувати.

Як запобігти подібну ситуацію? Насамперед , змусьте позичальника вказати в розписці факт отримання грошей . В іншому випадку він може заявити , що гроші так і не отримав, і розписка буде визнана недійсною. Знайдіть свідків - найкраще , сторонніх людей , які не є вашими друзями або родичами , які зможуть надалі підтвердити , що гроші були видані позичальнику , і той склав розписку з доброї волі. Найкраще зберегти (або навіть вказати в розписці ) паспортні та контактні дані свідків.

Розписку необов'язково завіряти у нотаріуса , але зробити це варто хоча б для вашого власного спокою .

Що необхідно знати позичальникові , який бере гроші в борг під розписку ?

Насамперед, те , що розписка вважається дійсною тільки після того , як ви отримали гроші. Але цей факт довести буде складно , якщо в самій розписці він не вказаний . У разі , якщо позикодавець запевняє вас , що передасть вам потрібну суму через годину, день , тиждень після складання розписки і просить вказати в ній , що ви вже отримали гроші (нібито для економії часу ) , не варто погоджуватися : Ви можете мати справу з шахраєм . Довести , що гроші ви не отримали , якщо в розписці ви вказали це особисто , буде дуже складно.

Розписку ви складаєте самостійно , власною рукою , тому можете вникнути в усі умови договору позики. Зверніть увагу на суму , дату повернення , відсотки і штрафи за несвоєчасну виплату . Не варто погоджуватися на занадто високі процентні ставки і, тим більше , штрафи.

Якщо і те, і інше прописано в договорі , обов'язково вкажіть форс - мажорні ситуації , при яких можлива відстрочка . Ви можете прострочити платіж навіть з вини самого позикодавця - у разі , якщо він поїхав у відрядження або ліг до лікарні. У цих випадках ви не повинні будете виплачувати штраф , якщо вкажіть подібні ситуації в розписці .

Боргова розписка - офіційний документ , який приймається і в суді. Правильно його оформивши , ви зможете убезпечити себе від усіляких « підводних каменів» , що підстерігають як людини, що бере в борг , так і того , хто дає гроші

Просмотров: 3404 | Добавил: blouse | Теги: Деньги в долг под расписку | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
avatar
2 380996175232 • 16:37, 21.06.2016
Возьму под расписку и процент 50000грн. svetlanaprocenko503@gmail.com
avatar
1 Андрей • 11:25, 03.03.2015
Возму в займ 40000 грн под росписку гражданин Украины! Предложение но почту!
avatar