Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

10:46
Взять кредит наличными без регистрации
Кредит без реєстрації

Часто банки , приймаючи рішення про видачу кредиту , висувають вимогу про наявність постійної реєстрації в місті , в якому знаходиться кредитна організація . Проте за певних умов отримання позики в «чужому » місті можливо.

Є дві ймовірні ситуації.

Перша . Клієнт не є резидентом Російської Федерації . У цьому випадку йому , швидше за все , доведеться доводити законність свого перебування в країні , підтверджувати право на роботу і стабільність доходу . У ряді випадків єдиними способами отримання кредиту можуть бути надання застави , залучення поручителів або співпозичальників .

Друга ситуація. Клієнт має реєстрацію в одному місті , але живе і працює в іншому , наприклад в Москві.

Банки висувають обов'язкова умова про місце реєстрації , тому що вони змушені завжди думати про те , як повернути борг , якщо клієнт не зможе погашати кредит . Ведення судової справи в іншому регіоні проблематично та дорого.

Щоб вирішити цю проблему , позичальникові необхідно знайти таку фінустанову , яке має структурні підрозділи в місті , де він зареєстрований. Наприклад , найбільшою кількістю філій на сьогоднішній день володіють такі кредитні організації , як Ощадбанк , який за результатами 2011 року мав 531 філія , 10 263 додаткових офісу , 256 операційних офісів , 8 146 операційних кас. Далі йдуть Россельхозбанк , Росбанк , «Східний Експрес» , ВТБ 24 , « Уралсиб » , Альфа -Банк . Такий варіант підходить тим , кому потрібна мінімальна процентна ставка за кредит.

Можна звернутися у фінансові організації , які готові розглядати заяви на кредити без реєстрації , але за свій додатковий ризик беруть підвищену відсоткову ставку . Подібну послугу надають Сітібанк , Хоум Кредит Банк , Пробизнесбанк , «Російський Стандарт ».

При цьому позичальник повинен підтвердити :

- Позитивну кредитну історію ;

- Постійне місце роботи протягом не менше трьох- шести місяців і загальний трудовий стаж ;

- Стабільний дохід не нижче встановленого банком рівня.

Питання про кредит можна також вирішити , якщо забезпечити його заставою або залучити поручителів або співпозичальників з міста , де знаходиться кредитна організація .

Значно простіше одержати не споживчий кредит , а іпотечну позику . У цьому випадку абсолютна більшість банків ставляться з розумінням , що клієнт пропишеться в купується квартирі в самому найближчому майбутньому.
Просмотров: 631 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar