Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

15:53
Взять кредит в декретном отпуске, беременным дают ?
В якості позичальника може виступати будь-яка людина , який має певний дохід і може підтвердити це . Кредит можна взяти , будучи у відпустці або на лікарняному. Декретна відпустка також не завжди заважає майбутньому позичальникові : через 1,5-3 роки після народження дитини ви так чи інакше вийдете на роботу і зможете отримувати колишній дохід . Однак не всі банки готові піти назустріч : жінка в декретній відпустці входить до групи ризику , і до неї пред'являються більш високі вимоги , ніж до інших потенційних позичальників.

Як взяти кредит у декретній відпустці ?

Перш за все, подумайте над можливістю уникнути цього. Банк куди охочіше видасть кредит вашому чоловікові , якщо він є, і якщо рівень його доходів дозволяє розплатитися за кредитом у встановлений термін. Якщо це неможливо (ви не одружена, чоловік не має офіційного заробітку , відмовляється від кредитування і т.д.) , краще всього звернутися відразу в кілька банків і підібрати оптимальну програму.

В цілому , вам можуть видати кредит будь-якого виду (у тому числі і іпотеку) . І в тому , і в іншому випадку вам буде потрібно виконати всі умови банку , які розрізняються в кожній конкретній організації . Чим менше вимог до позичальника , тим вище процентна ставка , що потрібно врахувати.

Взяти кредит в декреті ви зможете тільки під забезпечення . Це може бути застава (автомобіль , квартира або інше майно ) або поручитель . В якості поручителя може виступати будь-яка людина , що має необхідний рівень доходів .

Перш , ніж подавати заяву в банк , переконайтеся , що задовольняєте усім вимогам. Якщо це не так , ви можете отримати відмову , а значить , заяву на кредит в тому ж банку у вас не приймуть ще кілька місяців.

Велике значення має час , що залишився до закінчення декретної відпустки . Якщо до виходу на роботу залишилося всього кілька місяців , ваші шанси на кредит набагато вище , ніж на початку відпустки .

На жаль , нерідко декретну відпустку є серйозною перешкодою для отримання кредиту в банку. На думку банківських службовців , ви не маєте джерела доходів , крім допомоги по догляду за дитиною , а значить , не можете претендувати на які-небудь гроші від банку. У певних випадках , щоб отримати кредит , вам доведеться не тільки вийти з декрету , а й пропрацювати не менше півроку на одному місці. Але частіше це стосується великих сум .

Велике значення мають ваш стаж роботи на останньому місці і кредитна історія. При не дуже хорошої кредитної історії або у випадку , якщо ви ніколи раніше не брали кредит , ваші шанси куди менше.

Що робити , якщо банк не видає кредит жінці в декреті ?

Якщо ви отримали відмову в декількох банках , ви можете спробувати взяти кредит без підтвердження доходів . Таких програм чимало , але найчастіше мова йде про відносно невеликі суми . Крім того , процентні ставки досить високі, що необхідно мати на увазі. Це найбільш оптимальний варіант.

У випадку, якщо ви з якої-небудь причини не можете взяти кредит без довідки про доходи ( наприклад , не маєте громадянства РФ) , ви можете скористатися послугами мікрофінансової організації . Проте варто враховувати , що суми, що видаються в таких компаніях , досить малі , а процентна ставка сягає 50-100% річних , тому користуватися таким варіантом можна лише у випадку , якщо вам терміново потрібні кілька тисяч рублів.

Найпростіший варіант отримання кредиту женщ в декреті - оформлення на іншу людину. Це може бути хтось із ваших батьків , чоловік , близький друг . Юридично кредит " повисне " на іншій людині , за фактом виплачувати його будете ви . Однак у цьому випадку ви ризикуєте поставити в незручне становище свого близького , якщо у вас виникнуть які-небудь проблеми з грошима.
Просмотров: 3600 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar